Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

PĚT MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ HRÁLO KOLEM "KOMÍNA"

O víkendu hráli také mladší kategorie Hurricanu. Tři týmy mladších žáků (WHITE, BLACK a ACADEMY) a dva týmy přípravky (WHITE a BLACK).

Mladší žáci odehráli své zápasy v Ostrově a Chodově.

WHITE
"Náš A tým tentokrát v bílém konečně zaslouženě vyhrál svůj koš. V kvalitním zápase s Chodovem jsme sahali po vítězství (3:3). Porazit Toužim byla povinnost a super výkon proti Chebu (3:1) dokonal dílo. Prima turnaj, víme co zlepšovat. Děkujeme všem rodičům," okomentoval turnaj trenér Švec.

BLACK
"B-tým hrál v černém v Ostrově. Ze čtyř zápasů vyhrál sice pouze jediný, ale jeho výsledky nejsou tak podstatné a jsme rádi, že zde můžeme vyzkoušet nové hráče a konečně i gólmany. Měli jsme nějaké omluvenky a musíme zlepšit hlavně kvalitu a efektivitu v zakončování. Díky za bojovnost a všem rodičům," dodal závěrem trenér Švec.

ACADEMY 
V prvním zápase nastoupili hráči naší Akademie proti týmu Sokolova. "Odehráli poměrně slušný zápas, když nakonec podlehly 1:2," řekl v úvodu trenér Hloušek.  Ve druhém zápase čekal hráče Akademie Sokolov B. Hloušek znovu doplňuje: "Tento zápas naši kluci od samého začátku ovládali a nakonec zvítězili jednoznačně 10:1." Ve třetím zápase se kluci střetli s hráči pořádajícího týmu Ostrova. "Většinu zápasu se kluci nemohli dostat ke své hře a to zásluhou dobře hrajícího soupeře. Zápas nakonec skončil 1:4. V posledním zápase turnaje se střetli naši hráči s hráči FB Hurrican KV Black. Od samého začátku si naši kluci šli za vítězství. Zlepšený pohyb na hřišti a lepší kombinační hra přinášela úspěch. Po pěkném výkonu hráči Akademie zvítězili nad svými staršími kamarády 3:1. Děkuji hráčům za předvedenou hru, rodičům a pořadatelům za pěknou atmosféru," zakončil trenér Hloušek.

 

Přípravka hrála své zápasy v Ostrově.

BLACK
"Tým FB Hurrican Black pod vedením trenérky Magdalény Železné odehrál opět parádní turnaj, kde nepoznal hořkost porážky. Na rozdíl od svých kamarádů z týmu WHITE to "černým" lepilo a dávali krásné branky. Turnajem prolétli jako hurikán a náramně si ho užili. K vidění bylo spousty krásných kombinací a přesných střel," okomentoval zápasy šéftrenér Šnajdr.

WHITE
"Tým White trápila koncovka a těžké nohy. Kluci a holky si vyzkoušeli jaké to je, když to prostě nelepí. I přesto, ale odcházeli z turnaje s úsměvem a to je hlavní. Dnes nám chyběl ten správný drive i tam jsem ale na své svěřence pyšný, dodal trenér Šnajdr.

 

 

Týmy mladších žáků

PĚT MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ HRÁLO KOLEM

Partneři