MLÁDEŽNICKÉ TÝMY ZAHÁJILY ROK 2020 ÚSPĚŠNĚ

Minipřípravka excelentní na domácím turnaji

V sobotu dopoledne odstartoval florbalový maraton v naší domácí hale, tedy Míčovce. Do boje se jako první vydala minipřípravka a rozhodně to stálo za to, což nám potvrdil také jeden z trenérů Jan Altman.

"Do turnaje jsme zapojili celkem dvaadvacet našich nejmenších hráčů, které jsme rozdělili do třech týmů. V týmech Black a White nastoupili výhradně chlapci, Red pak byl sestaven z našich nejmladších děvčat doplněných o jednoho hráče. Pro většinu dětí to byl úplně první turnaj v jejich sportovní kariéře a tak sbírali především důležité zkušenosti.

Každý tým odehrál celkem pět zápasů. Už i v této kategorii byl možné vidět ve všech zápasech řada pěkných akcí, které si vysloužili potlesk z hlediště. Všechny týmy předvedly 100 % výkon a bylo vidět, že si celý turnaj pořádně užily. Především musím ocenit náš dívčí tým za statečnost i proti čistě chlapeckým týmům. Holky se ničeho nebály a byla radost koukat na jejich hru. Odměnou všem účastníkům byla pamětní medaile a sladkosti. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem rodičům za mohutnou podporu. Už se těšíme na další turnaje."

Mladší žáci úspěšní napůl 

Dva týmy mladších žáků cestovali v neděli do Chodova, kde chtěli potvrdit dobré výkony ze závěru kalendářního roku. Soupeřem jim byly celky Chodova a Sokolova.

"Jsme rádi, že i tým Black měl možnost se ukázat v prvním koši, bohužel se nám úvodní dva zápasy příliš nevydařily a byly z toho poměrně kruté výsledky, až na závěr se naše hra přiblížila nějaké úrovní, díky čemuž jsme udrželi první koš." zhodnotil výkon prvního týmu trenér Filip Moravec

"Tým White dvě utkání předvedl velmi dobré výkony. V tom třetím bohužel přišel nepochopitelný výpadek po kterém jsme museli dotahovat čtyřbrankové manko. I přes veškerou snahu se nám vývoj zvrátit nepovedlo a soupeř zaslouženě vyhrál." okomentoval výsledky druhého týmu Filip Moravec

Holky doma třetí

Starší žákyně si v sobotu střihly turnaj před domácími fanoušky a opět si vedly velmi dobře. Prvním soupeřem byl silný Chodov, holky se bohužel pomalu odstávaly do tempa a tak soupeřky rozhodly o své výhře v první polovině. Ve druhém zápase již holky předvedly dominantní a jistý výkon, který korunovaly vysokou výhrou. Ta je poslala do boje o třetí místo. Bitva o bronzovou medaili byla dlouho velmi dramatická, náš tým však v závěru ukázal kvalitu a i s trochou toho pověstného štěstíčka se mohl radovat z další výhry.

Hodnocení turnaje od hlavního trenéra Lukáše Grundlera: "Celkově hodnotím turnaj kladně, musíme ještě zapracovat na nasazení a soustředění od prvních chvil turnaje. Holky však musím pochválit za skvělý přístup, což napomáhá výkonu celého týmu. Tím pádem nejsme vázáni pouze na formu našich nejlepších hráček, ale můžeme si dovolit nasadit všechny, bez jakýchkoliv obav. To nám pomáhá v neustálém zlepšování hráček a i naší herní úrovně jako týmu."

Ani přípravka se na turnaji neztratila

 V neděli vycestovalo celkem třiadvacet našich hráčů a hráček do Chodova, kde se rozdělili do třech týmů a odehráli velký turnaj. Tým White celou dobu působil suverénně a body ztratil pouze v utkání s Ostrovem, kde navíc neproměnil trestné střílení. Celky Black a Red se rovněž prezentovaly sympatickými výkony a skvělému publiku předvedly, co všechno se v tréninku naučily. Zároveň mezi sebou odehrály nejvyrovnanější zápas.

"Děkujeme všem rodičům za podporu a já osobně moc děkuji Niky Cibulkovi a Kamilce Chromcové za nezištnou pomoc týmu Sokolova, potom co jejich hráč musel odjet nemocný domů." nešetřil chválou na adresu hráčů i rodičů trenér Jarda Moravec.

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

MLÁDEŽNICKÉ TÝMY ZAHÁJILY ROK 2020 ÚSPĚŠNĚ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');