Přijďte podpořit AČKO!

sobota 15. 11. | 14:00

FBC Štíři Č. BUDĚJOVICE

MLÁDEŽNICKÉ TÝMY O VÍKENDU ZÁŘILY

Junioři v sobotu hráli v Domažlicích, kde chtěli navýšit už tak luxusní náskok na čele 2.ligy. V prvním zápase se Hurricani střetli s Rokycany. Po pomalejším rozjezdu, kdy jsme po první třetině vedli 2:1, jsme v dalším průběhu soupeři nasypali dalších šest branek a v pohodě jsme zvítězili 8:2. Třemi body se pod výhru podepsali Matěj Korbel (1+2), Ondra Ančinec (2+1) a Patrik Konopásek (1+2).

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC RAMOS ROKYCANY 8:2
3. Ondřej Ančinec, 6. Jiří Šťovíček, 21. Ondřej Váně, 22. Patrik Konopásek, 24. Milan Kovařík, 28. Petr Šťovíček, 31. Matěj Korbel, 34. Ondřej Ančinec - 11. Lukáš Mašek, 35. Lukáš Šůcha; rozhodčí: Miroslav Kuf - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Strnad 4 - Lukáš Nesét 22; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:1;

V podobném duchu jako první zápas se nesl i ten s Horšovským Týnem. Opět pomalý start do utkání, kdy to po první třetině bylo pouze 1:0. V dalším průběhu už se však svěřenci trenéra Fandy Novohradského rozstříleli. Svému soupeři zabalili na cestu domů dalších osm gólů a celkově mohli slavit výhru 9:2.

FB Hurrican Karlovy Vary - GO - GO Horšovský Týn 9:2
8. Tomáš Riedl, 15. Jakub Belanec, 16. Jiří Šťovíček, 16. Petr Šťovíček, 20. Matěj Korbel, 23. Jakub Belanec, 27. Milan Kovařík, 33. Ondřej Ančinec, 34. Patrik Konopásek - 13. Ondřej Sloup, 19. Štěpán Maaz; rozhodčí: Miroslav Kuf - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Strnad 11 - Dominik Votava 14; po třetinách: 1:0, 5:2, 3:0;

Starší žáci uhájili první výkonostní koš

Se staršími žáky tentokrát na turnaj do Plzně odjel jako trenér Filip Moravec a hned v prvním zápase proti Ostrovu se mohl se svými svěřenci radovat z těsné výhry 1:0. Čisté konto vychytal Štefan Chyla. I druhý zápas byl mimořádně vyrovnaný, tentokrát se však vítězství 3:2 mohla oslavovat Florbalová škola Plzeň. Třetím soupeřem byla silná FBŠ Slavia Plzeň, bohužel v zápase nám soupeř ukázal sílu a zvítězil jasně 6:2. S celým turnajem se starší žáci však přeci jen rozloučili výhrou a to když přetlačili Toužim v poměru 4:2 a bez větších problémů uhájili příslušnost v elitním výkonostním koši.

Elévové ovládli oba své turnaje

Mimořádný víkend prožili naši elévové. V sobotu se představili na domácí palubovce, kterou si za bouřlivé podpory rodičů a fanoušků naprosto podmanili. Hráči z týmu Black celý turnaj ovládli, jejich kamarádi z týmu White pak skončili hned za nimi na druhém místě. V hale panovala po celý turnaj pohodová atmosféra, poděkování patří všem rodičům za jejich fandění a pomoc při pořádání. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na našeho DJ Dana, který se celý den staral o skvělou náladu.

Ani ne čtyřiadvacet hodin později vyrazili elévové do Plzně, kde poměřili síly s dalšími soupeři. A ani zde se nenašel nikdo, kdo by se s našimi borci mohl měřit a tak si i z Plzně odvezli celkové prvenství.