V SOBOTU V MÍČOVCE PROTI NOVÁČKOVI 1.LIGY

Ani o tomto víkendu 1.liga nespí a A-tým čeká další utkání. V sobotu přivítá na domácím hřišti nováčka soutěže FBC Letku.

Možná si teď řeknete, jak mohl tento tým postoupit do ligy, když se v předčasně ukončené sezóně nesestupovalo ani nepostupovalo. Je to způsobeno tím, že Rožnov pod Radhoštěm nebyl schopen hrát ve druhé nejvyšší soutěži důstojnou roli, tak se domluvil na vyměně soutěží právě s Letkou. Celek z Moravskoslezského kraje v uplynulém ročníku obsadil v Národní lize druhé místo a patřil tedy k jednomu z hlavních aspirantů na postup. Když bychom se měli podívat na největší hrozby v týmu našeho soupeře, tak jednou z hlavních bude určitě Radim Kahánek, se čtyřiceti body nejproduktivnější hráč Letky a své kvality ukázal i při premiéře v 1.lize, kdy se pod výhru nad Chomutovem 10:8 podepsal pěti body. Karlovarským fanouškům bude jistě známé jméno Ondřej Vavro, který dvě sezóny hájil barvy Hurricanů. 

A-tým má za sebou na rozdíl od svého soupeře na svém kontě dva zápasy. Po prvotním nezdaru s Ústím minulý týden vybojoval dva body v Havířově a nyní by rád zapsal i plný počet bodů. Co se týče ofenzivy, tak se nejlépe daří zatím Matyáši Velcovi s Kubou Pechou, oba mají shodně tři body. Pozitivní je určitě také to, že se všem našim posilám, které posílily naší ofenzivu povedlo bodovat.

Na první domácí duel vás přišlo skvělých 185 a my doufáme, že dosáhneme na podobné číslo i nyní, nebo ho ideálně překonáme. Takže v sobotu v Míčovce a roušky sebou.

Sobota 19. 9. 2020

HMS Karlovy Vary

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Letka Toman Finance Group

 

LUKÁŠ KORBEL

V SOBOTU V MÍČOVCE PROTI NOVÁČKOVI 1.LIGY

Partneři