BEZ DIVÁKŮ, ALE S NOVÝM STUDIEM, ÁČKO PŘIVÍTÁ KLADNO

Po utkání v Jaroměři tu máme další domácí zápas a ne jen tak nějaký. Do Míčovky totiž přijede silné Kladno se kterým nás v posledních letech pojí velká rivalita. 

Kladno se jako již tradičně netají svými velkými ambicemi, ke kterým samozřejmě patří postup do Livesport Superligy. Před sezónou však trenér Pazdera počítal spíše odchody, pryč zamířili loňské opory Jan Louvar, Joel Ahlin nebo Ondřej Lupoměch. Naopak co se týče posil nebyli Kanonýři dvakrát úspěšní, jednou z mála nových tváří je ze Sparty příchozí Jan Lang. Na startu sezóny postihla tým karanténa, díky které má na svém kontě zatím pouze dva zápasy, oba však dokázal vyhrát. Nejlepším střelcem týmu je zatím karlovarským fanouškům známý Miroslav Šnajdr, který proti Gullivers Brno zaznamenal hattrick.

Karlovarský A-tým stále pokračuje ve vítězné sérii, ta v Jaroměři byla již pátou v řadě. Díky tomu se drží na druhém místě tabulky 1.ligy. Ofenzivu v posledních duelech táhne především Michal Klápa s Danem Nicklasem. Oba se drží v elitní trojce produktivity celé soutěže. Dobrou formu ukazuje také Dominik Emlar, který se s výjimkou Havířova trefil ve všech zápasech. Po pomalejším rozjezdu to tedy vypadá, že ofenziva bude opět hlavní zbraní našeho celku. 

Vzájemná bilance obou soupeřů v posledních letech jasně hovoří ve prospěch našich borců, kteří v lize nepoznali porážku již šestkrát v řadě. Kladno se tedy určitě bude snažit sérii přerušit.

Vzhledem k nejnovějším opatřením to bude poslední ligové utkání před čtrnáctidenní přestávkou, navíc bohužel na utkání nebudou mít přístup fanoušci. Nemusíte však smutnit, my pro vás chystáme skvělý program. Přímo v hale budeme mít připravené VARYFAMILY studio, kde se můžete těšit na bohatý předzápasový a přestávkový program, zajímavé hosty ve studiu, rozhovory přímo s aktéry utkání a nepřijdete ani o naše tradiční soutěže. Poprvé se můžete těšit také na komentovaný přenos. Naše historicky první live studio startuje v neděli již v 17:15. Vysílat budeme jako vždy na platformě TVCOM. Odkazy najdete tradičně v den zápasu na sociálních sítích nebo níže přímo zde v článku.

Neděle 11. 10. 2020

VARY FAMILY STUDIO

17:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

 

 

LUKÁŠ KORBEL

BEZ DIVÁKŮ, ALE S NOVÝM STUDIEM, ÁČKO PŘIVÍTÁ KLADNO

Partneři