KARLOVARSKOU OBRANU PROVĚŘÍ LÍDR BODOVÁNÍ MILOŠ TYL

Po dvou domácích zápasech jede A-tým opět ven. V neděli zavítá na palubovku Kanonýrů Kladno. 

Na Kladně zatím s dosavadním průběhem sezóny nemohou být zcela spokojeni. Úvodní dva zápasy sice vyhráli, poté však přišla šňůra čtyř porážek. Před zápasem s Karlovými Vary se jim však povedlo sérii porážek zastavit, když si přivezli z Náchoda výhru 11:5, díky které se posunuli za osmé místo o dva body za svého nedělního soupeře. Neohroženým vládcem týmové produktivity je s devětadvaceti body Miloš Tyl, který je společně s Luďkem Ondráčkem na čele bodování celé ligy. Smrtící zbraní týmu Dušana Přívary jsou pak přesilové hry, ze třinácti možností jich využili dvanáct a mají tedy největší úspěšnost využití ze všech prvoligových celků. Vyvarovat se vyloučení tedy bude základním stavebním kamenem úspěchu. 

V karlovarském týmu panuje po posledních zápasech mnohem lepší nálada. A-tým aktuálně drží sérii tří výher, kterou jistě chce prodloužit. Řádit by opět měla elitní lajna Michal Klápa, Michal Strachota a Jirka Mutinský. Pozitivní zprávou je, že se začínají prosazovat kromě prvního útoku také ostatní členové kádru. V posledním zápase si tři body připsal Honza Zavadil, pověst kanonýra pak potvrzuje Jaromír Lisa. Jistotou je pak obsazení naší svatyně, kde úřadují Dan Váradi a Venca Zavadil a ať už bude proti Kladnu chytat kterýkoliv z nich o výsledek se určitě bát nemusíme.

Pikantní náboj bude mít zápas hned pro několik borců na obou stranách. Do Karlových Varů z Kladna před minulou sezónou přišli Michal Klápa s Markem Mandlerem, opačným směrem pak putovali letos Jakub Černý a Matyáš Kalina.

V letošní sezóně půjde již o třetí střetnutí obou soupeřů. Na Czech Openu slavili výhru naši borci, v poháru bylo naopak šťastnější Kladno. Nedělní zápas bude však mnohem důležitější než ty předchozí dva. 

Neděle 14.10.2018

SH Bios Kladno

17:00 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

 

KARLOVARSKOU OBRANU PROVĚŘÍ LÍDR BODOVÁNÍ MILOŠ TYL

Partneři