A-tým prověří nováček z Havířova, TJ Slovan

A-tým o víkendu čeká zatím nejdelší výjezd v letošní sezóně. V neděli odehrají Hurricani zápas až na druhém konci republiky a to konkrétně v Havířově (respektive v azylu havířovského Slovanu v Ostravě), kde se utkají s místním Slovanem.

Slovan Havířov postoupil před letošní sezónou z Národní ligy a v novém ročníku poznává těžký život prvoligového nováčka. Z prvních šesti zápasů odešel poražen, přičemž pokaždé inkasoval velké množství branek. První výhru zaznamenal až minulý týden, kdy se postaral o veliké překvapení výhrou nad jedním z favoritům a druhým týmem v tabulce Královskými Vinohrady. Po této výhře se posunul na třinácté místo s tříbodovým náskokem na poslední Svitavy. V dresu Havířova najdeme i jedno zajímavé jméno, kterým je Petr Skácel, hráč který dlouhá léta válel za superligovou Ostravu, kde patřil mezi nejproduktivnější hráče celé soutěže. K lídrům bodování patří i v 1.lize. Aktuálně drží v produktivitě čtvrté místo. Na tohoto hráče si tedy bude muset karlovarská obrana dát veliký pozor.

Karlovarští půjdou do zápasu povzbuzeni čtyřmi ligovými výhrami v řadě, které je katapultovaly až na třetí místo tabulky. Musí však rychle zapomenout na nešťastný středeční pohárový debakl s Chomutovem. 

15.10.2017   SH Sareza Ostrava - 16:00  TJ Slovan Havířov vs FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

 

 

Oficiální grafika k zápasu (Facebook TJ Slovan Havířov)

A-tým prověří nováček z Havířova, TJ Slovan

Partneři