JUNIORY ČEKAJÍ NA ÚVOD SILNÍ BOHEMIANS

Po A-týmu vstupují do sezóny i další kategorie. Tento víkend to čeká juniory. Ty čekají první dva zápasy kvalifikace v rámci CE ligy. Systém soutěže zůstal letos nezměněn, týmy jsou rozděleny celkem do osmi skupin, z nichž vítěz každé a čtyři nejlepší z druhých míst postoupí do elitní KB ligy, na zbylé aktéry čeká 1.liga. Karlovarskému týmu los pro tento rok určil za soupeře FBC Plzeň, FBŠ Bohemians a Black Angels. A právě druhý jmenovaný čeká naše juniory o tomto víkendu.

V neděli se svěřenci Míry Závory a Martina Kratochvíla představí na své domovské palubovce v Hale míčových sportů. A půjde o velký test. Přijede totiž silná Bohemka. Tým z hlavního města patří k tomu nejlepšímu, co juniorský florbal u nás nabízí. Tým který vede známý trenér Michal Jedlička si pravidelně odnáší z nejvyšší juniorské soutěže cenné kovy a jistě má podobné ambice i nyní. Uvidíme v jaké sestavě Bohemians přijedou a zda se v Míčovce ukáže i člen mužské reprezentace Filip Forman, i bez něj by však kluky čekala pořádná dřina.

Naši borci by se po roční aklimatizaci letos rádi opět posunuli a třeba vybojovali postup do elitní části. K tomu však potřebují skončit nejhůře druzí, aby měli šanci na postup. Před sezónou opustilo tým pět hráčů, jinak zůstali kluci pohromadě a právě to by mohl být jeden z klíčů k úspěchu. Trenéři budou chtít těžit také z toho, že řada jejich svěřenců již nastupuje za karlovarský A-tým

Minulý víkend jste na zápas áčka dorazili v opravdu hojném počtu a my doufáme, že si najdete čas i o tomto víkendu a dorazíte juniory podpořit. Připomínáme, že vstup do haly je možný pouze s rouškou.

Neděle 13. 9. 2020 

HMS Karlovy Vary

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Bohemians

 

 

LUKÁŠ KORBEL

JUNIORY ČEKAJÍ NA ÚVOD SILNÍ BOHEMIANS

Partneři