JUNIOŘI UDĚLALI O VÍKENDU ŠEST BODŮ, MUŽI PROHRÁLI

Sportovní hala v Kadani byla svědky juniorského turnaje, ve kterém se naši junioři utkali s Děčínem a s Litvínovem. Nejenže se jim podařilo získat plný počet bodů, díky příznivému průměru vstřelených a inkasovaných branek se nakonec dostali až na čelo tabulky. První utkání s Děčínem bylo jasné prakticky od začátku, Hurricani neměli větší potíže a hladce porazili severočechy 9:2. Podobný scénář mělo i druhé utkání. Bivoj Litvínov sice vstřelil úvodní branku, ale poté nastala bodová smršť, světelná tabule se nakonec zastavila na čísle 14:4. Sám trenér Závora poznamenal, že je zatím s dosavadním průběhem sezóny spokojený.

To, co se podařilo juniorům, se bohužel A-týmu nevyvedlo. Již ve dvacáté sekundě po úvodním vhazování se trefil Miroslav Horký, ale kadaňští vzápětí srovnali. Miroslav Horký si nakonec v utkání připsal hattrick, ale ani to na vítězství nestačilo. Kadaň vždy odskočila na dvoubrankový rozdíl, a svěřenci kouče Truhláře se pouze snažili dotahovat. To se jim nepodařilo, a i díky individuálním chybám prohráli 6:11. Díky nulovému zisku se posunuli blíže dnu Národní Ligy, konkrétně na jedenácté místo s aktuálním ziskem dvou bodů. V neděli se utká s Jabloncem, na severu Čech se pokusí urvat tři body.

O víkendu hraje také dorost a starší žáci, víkend tedy rozhodně nebude florbalově chudý.

Matouš Bečka

JUNIOŘI UDĚLALI O VÍKENDU ŠEST BODŮ, MUŽI PROHRÁLI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');