JUNIOŘI SPLNILI ÚKOL, Z KADANĚ VEZOU ŠEST BODŮ

Tým juniorů splnil úkol a dovezl z ligového turnaje druhé nejvyšší soutěže šest bodů. Po výhrách nad Slavií VŠ Plzeň 8:6 a těsně nad domácí Kadaní 5:4 se chlapci z Varů usadili na druhém místě.

Junioři se museli obejít bez brankářské jedničky Pavla Novotného, kterého čekali přijímací zkoušky na vysokou školu. V brance zaskočil jeho parťák v sezóně Ondra Heimerle a nevedl si vůbec špatně. "Ondra prokazuje v poslední době stoupající tendenci, proto jsme neměli strach z chybějícího zkušenějšího Novotného. Chyběl ještě Tomáš Müller, který je z důvodu zlomené klíční kosti mimo do konce sezony. Nebyl ani kapitán Bečka" doplnil informaci o kádru trenér Závora.

FB Hurrican Karlovy Vary - Slavia VŠ Plzeň 8:6
(4:2, 2:2, 2:2)
branky a asistence KV: 2. Cink (Brož), 8. Smolka (Kříž M.), 13 Kříž V., Kapounek A., (Ungermann), 26. Smolka (Kříž V.), 26. Čechman, 33. Pavlíček (Ančinec M.), 45. Pavlíček (Cink);
vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankáře KV: 25.

"První zápas proti Slavii Plzeň jsme byli hned od začátku lepší a ukázali kdo je v roli favorita. Slavia stále jen dotahovala. Utkání zdramatizovala těsně před koncem, kdy se jí podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky, ale nedali jsem jim šanci jít do šesti bez brankáře a odskočili jsem na rozdíl dvou branek" komentoval utkání Závora.

 

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň 5:4
(0:1, 2:1, 3:2)
branky a asistence KV: 23. Kříž V. (Smolka), 30. Kříž V. (Smolka), 34. Borolič (Čechman), 35. Kříž V. (Smolka), 41. Borolič (Čechman);
vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankáře KV: 28.

"Kadani domácí prostředí svědčí a od začátku byli hodně moc nepříjemný soupeř. Pečlivá obrana a protiútoky jim zaručovali vedení po celý zápas. Rozhodla zkušenost a vysoké tempo hry, kdy Kadaň ke konci zápasu své vedení ztratila. V tomto zápase musím hlavně vyzdvihnout dvojici Kříž-Smolka, postarali se o tři z pěti gólů" dodal na závěr trenér Závora.

 

Sestava pro oba zápasy:
Heimerle Ondřej (B), Brož Jakub, Pavlíček Daniel, Kříž Václav, Kapounek Aleš, Kříž Michal (C), Smolka Jan, Ančinec Marek, Čechman Ivo, Kapr Miroslav, Cink Tomáš, Borolič Tomáš, Ungermann Petr, Kafka Tomáš.

 

 

 

JUNIOŘI SPLNILI ÚKOL, Z KADANĚ VEZOU ŠEST BODŮ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');