ELÉVOVÉ A STRŽI DOMA, JUNIORKA A STARŠÍ ŽÁKYNĚ JEDOU VEN

Junioři jedou naposledy ven

Do konce základní části juniorské soutěže zbývají tři kola a v neděli jedou naši borci naposledy ven. Další klíčové utkání je čeká na palubovce Milevska.

Milevsko v dosavadním průběhu získalo třináct bodů, které mu vyneslo osmé místo. Na pozice zajišťující postup ztrácí sedm bodů, má však odehráno o dva zápasy méně. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Adam Černý. S celkem z jihu Čech jsme se letos utkali jednou a na domácím hřišti z toho byl překvapivý debakl 3:12. Nyní je potřeba na to zapomenout a jít do utkání s čistou hlavou.

Naši junioři se po minulém víkendu posunuli na páté místo, o pouhý bod je však v závěsu Chomutov, dva ztrácí Start. Vzhledem k tomu, že náš A-tým hraje již v sobotu budou moct trenéři nominovat kompletní sestavu, snad budou k dispozici i marodi, kteří nenastoupili minulý víkend.

Neděle 2. 2. 2020

SH Milevsko

14:00 FBC Došwich Milevsko - FB Hurrican Karlovy Vary

Elévové v sobotu doma

V sobotu nás čeká parádní florbalový den, po obědě se v Hale míčových sportů představí naše áčko, ještě před tím však můžete přijít podpořit naše elévy. Můžete se těšit hned na čtyři karlovarské týmy. Přijďte našim klukům a holkám zafandit, bude to stát za to.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

Holky jedou v sobotu do Chodova

Po třech týdnech se představí opět naše starší žákyně. Holky v sobotu jedou do Chodova, kde je čekají tentokrát čtyři těžké duely. Naše hráčky v posledních zápasech stupňují svou formu a určitě by si zasloužily pořádnou podporu z hlediště, takže pokud máte čas a chuť určitě pojeďte starší žákyně podpořit.

Rozpis zápasů (SH Chodov)

9:30 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň grey

12:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Rokycany

13:30 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Plamen Chodov

14:30 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Lokomotiva Mariánské Lázně

Starší žáci doma a v Rokycanech

Tým Black starších žáků jede v neděli do Rokycan, kde se pokusí o postup do prvního výkonnostního koše. Držte našemu týmu palce.

Rozpis zápasů (HK Rokycany)

10:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Rokycany

12:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Plzeň White

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Tlučná

Ani v neděli nebudete ochuzeni o domácí florbal, po turnaji elévů se představí v Hale míčových sportů druhý tým starších žáků. Program začíná již v 9 hodin tak přijďte fandit

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

9:00 FB Hurrican Karlovy Vary - GO-GO Horšovský Týn

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbalová škola Plzeň oranžoví

13:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Sport Club Klatovy 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

 

 

ELÉVOVÉ A STRŽI DOMA, JUNIORKA A STARŠÍ ŽÁKYNĚ JEDOU VEN

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');