Přijďte podpořit AČKO!

pátek 16. 11. | 20:00

Florbal Exelsior HAVÍŘOV

JUNIOŘI PŘIVEZLI NA ZÁVĚR SEZÓNY DALŠÍCH ŠEST BODŮ

Sezóna se nám pomalu ale jistě chýlí ke konci. V sobotu ji uzavřeli naši junioři, kteří na turnaj do Františkových Lázní odjeli s vědomím, že už je nikdo v lize nemůže předstihnout.

Do prvního zápasu proti Florbalové škole Plzeň vstoupili Hurricani vlažně a brzy prohrávali o dvě branky. O snížení se postaral v polovině úvodní třetiny Dominik Šíbl. A stav 2:1 se nakonec do sirény již nezměnil. Druhá třetina nabídla divákům ve Františkových Lázních dva góly a oba z hokejky Dominika Šíbla, který tak zkompletoval hattrick. V úvodu třetí části zvýšil na 4:2 Patrik Konopásek a tato branka se nakonec ukázala jako vítězná, Plzeň už totiž v závěru pouze korigoval během přesilové hry na konečných 4:3.

Florbalová škola Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 3:4
3. Tomáš Bártík, 5. Matěj Šrámek, 34. Matěj Vlažný - 8. Dominik Šíbl, 17. Dominik Šíbl, 21. Dominik Šíbl, 29. Patrik Konopásek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Filip Moravec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 25 - Jan Pokorný 28; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1;

V závěrečném duelu proti posledním Rokycanům si karlovarští borci otevřeli střelnici. Již v první třetině vstřelili šest branek. Celkem pak rozvlnili síťku v rokycanské brance hned patnáctkrát. Soupeř zvládl pouze korigovat, i tak si však ze zápasů odnesl drtivou porážku 15:6. Pěti body se na vysoké výhře podílel Štefan Nagy. Dvě branky a dvě asistence si připsali Ondra Sedláček s Patrikem Konopáskem. Svůj druhý sobotní hattrick pak nastřílel Dominik Šíbl.

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC RYTA ROKYCANY 15:6
1. Tomáš Zdeněk, 4. Tomáš Riedl, 7. Patrik Konopásek, 7. Arťom Ňorba, 8. Štefan Nagy, 12. Štefan Nagy, 15. Ondřej Sedláček, 24. Jan Skopový, 24. Ondřej Sedláček, 24. Štefan Nagy, 26. Dominik Šíbl, 27. Patrik Konopásek, 28. Dominik Šíbl, 30. Milan Kovařík, 31. Dominik Šíbl - 7. David Šavel, 8. David Kozák, 13. Michael Liška, 16. Richard Bastl, 23. Lukáš Mašek, 33. Lukáš Mašek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Filip Moravec; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jan Pokorný 8 - Lukáš Nesét 22; po třetinách: 6:2, 4:3, 5:1;

Junioři tedy na konec sezóny vyloupili Františkovy Lázně a přivezli si dalších šest bodů. Sezónu zakončili suverénně na prvním místě a na druhou Florbalovou školu Plzeň měli obrovský náskok čtrnácti bodů a jasně tak ukázali, že jim je 2.liga malá.