JUNIOŘI A MUŽI VYRÁŽEJÍ TRADIČNĚ NA NISU

Dnes v ranních hodinách odjel smíšený tým dorostenců, juniorů a mužů na tradiční turnaj Nisa Open do Liberce. Hurricani tam budou reprezentovat jako každý rok ve dvou kategoriích. Muže a juniory.
S týmem odjel nový trenér mužského áčka Míra Závora.


"Je to tradiční turnaj, kluci se moc těší. Máme to jako vsuvku do letní přípravy. Jezdíme sem několik let a dokonce se nám podařilo jednou ho i vyhrát" komentuje účast Závora. V zápětí dodává: "prvotním úkolem není vyhrát, ale začít stmelovat partu na novou sezónu. Ta letošní bude hodně náročná, máme připraveny další turnaje a soustředění na herní přípravu. Mám k dispozici široký kádr, takže je z čeho vybírat. Ve spolupráci se Spartou nás jako každý rok na tomto turnaji posílí Míra Šnajdr a nově i dvojčata Němečkové".

Muži začínají svou libereckou pouť ve 12:00 zápasem s Florbalem Neratovice. Junioři o hodinu a půl později (ve 13:30) s EI STRESSIÄ OLLA SEKSIÄ.

Rozpisy základních skupin:
MUŽI vs.
pá - 12:00 - Florbal Neratovice (Dukla)
pá - 15:30 - Pojď na loket (Arena 3)
so - 11:30 - Vamos (Arena 1)

JUNIOŘI vs.
pá - 13:30 - EI STRESSIÄ OLLA SEKSIÄ (Dukla)
pá - 19:05 - Snusmeni (Arena 1)
so - 08:45 - CHKO Žandov (Arena 1)
so - 12:05 - Sekám to mačetou (Arena 1)

JUNIOŘI A MUŽI VYRÁŽEJÍ TRADIČNĚ NA NISU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');