O VÍKENDU HRAJE PĚT KATEGORIÍ, PŘÍPRAVKA A MLŽI DOMA

Nejčastějším soupeřem našeho klubu jsou v posledních týdnech Kanonýři z Kladna. Před čtrnácti dny je junioři přivítali na domácí palubovce, minulý víkend je naši muži porazili v rámci 1.ligy. No a teď v sobotu s Kladnem junioři změří síly znovu, tentokrát však na jejich hřišti. Kladno zatím válí, v 1.lize vyhrál všechny tři zápasy, byť proti Milevsku v minulém kole ztratilo bod. Na čele bodování je tandem Jakub Bohuslávek a Matyáš Bachmaier. Tým pod vedením Míry Závory s tím kladenským naposledy odehrál vyrovnanou partii a nakonec prohrál těsně 7:8. Nyní je tedy ideální čas jim porážku oplatit.

Sobota 2.11.2019

SH Bios Kladno

19:00 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

Dorost hraje v Praze

Dorostencům se v letošní sezóně zatím příliš nedaří, stále čekají na první výhru. Další možnost budou mít v sobotu, kdy jedou opět do Prahy. Prvním soupeřem pro naše borce budou Teplice, ty mají v letošní sezóně zatím výkony jako na houpačce, ke třem výhrám přidaly i tři vysoké prohry. Ve druhé zápase pak parta trenéra Fandy Novohradského změří síly s Prague Tigers. Tomuto celku se rovněž příliš nedaří, na svém kontě má zatím pouze jednu výhru. Uvidíme, zda se klukům konečně podaří protrhnout smůlu a konečně si připíší nějaké body.

Rozpis zápasů (Jedenáctka VS)

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Prague Tigers

Mladší žáci hrají doma a v Chodově

Mladším žákům se naopak celkem daří a o tomto víkendu budou mít ideální možnost to potvrdit. Týmy White a Academy čeká turnaj v naší domácí hale v Míčovce. Soupeři našich celků budou Ostrov a Cheb. Pokud by jste si chtěli zpříjemnit nedělní den, určitě přijďte naše hráče do Haly míčových sportů podpořit.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - FB Hurrican Karlovy Vary White

14:30 FB Hurrican Karlovy Vary White - MDDM Rescom Ostrov

15:10 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - USK Akademik Cheb

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary Academy - MDDM Rescom Ostrov

16:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - USK Akademik Cheb

Třetí tým Black sice nehraje doma, nicméně to na svůj turnaj nebude mít daleko. V neděli totiž zamíří do Chodova. Naši borci postupně sehrají zápasy s Toužimí, Chodovem a Sokolovem. I tady je samozřejmě na místě pozvánka, aby jste vyrazili mladší žáky podpořit.

Rozpis zápasů (SH Chodov)

9:40 FB Hurrican Karlovy Vary Black - TJ Sokol 1.FBC Toužim

11:00 FB Hurrican Karlovy Vary Black - TJ Plamen Chodov

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbal Sokolov

Přípravka v sobotu v Míčovce

Přípravku v sobotu čeká druhý turnaj v sezóně, tentokrát se představí v Hale míčových sportů. Do boje jdou tři naše týmy, které čeká perfektní florbalové dopoledne, u kterého nemůže chybět žádný fanoušek karlovarského florbalu.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

Starší žákyně jedou ven

Poslední kategorií, na jejíž zápasy se můžete vydat jsou starší žákyně. Ty vyjíždějí v sobotu do Strakonic. Naše holky mají za sebou zatím jeden turnaj, kde si připsaly jednu výhru. Tentokrát čekají na holky hned čtyři zápasy. 

Rozpis zápasů (SH Strakonice)

11:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal BEZ Katovice

12:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň grey

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Rokycany

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Lokomotiva Mariánské Lázně

 

LUKÁŠ KORBEL

 

 

O VÍKENDU HRAJE PĚT KATEGORIÍ, PŘÍPRAVKA A MLŽI DOMA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');