JEDEN Z NEJDELŠÍCH VÝJEZDŮ SEZÓNY, MUŽI JEDOU DO PETROVIC

Blíží se víkend a to znamená jedině, opět se rozjede kolotoč 1.ligy. Náš A-tým tentokrát čeká jeden z nejdelších výjezdů sezóny. Konkrétně do více než pět set kilometrů vzdálených Petrovic.

Petrovice mají na svém kontě zatím tři body, v prvním kole dokázali porazit nováčka z Rožnova. Následně však ztratily s Gullivers Brno i se Startem. Tři body je zatím řadí na deváté místo. Petrovický celek těží ze spolupráce ze superligovou Ostravou. Jeden z lídrů bodování Šimon Kuczera nastupuje právě za FBC. Nebezpečí pro karlovarskou obranu by měl představovat rovněž Matěj Erbs, který přišel na hostování ze Slovanu Havířov a v loňské sezóně nasbíral sedmačtyřicet bodů.

Hurricani mohou být po třech kolech spokojeni, jelikož mají zatím plný počet devíti bodů. Na druhou stranu všichni tuší, že výkony ještě nejsou zcela ideální a na ty nejlepší týmy to stačit nemusí. Nejproduktivnějším hráčem je zatím s šesti body Honza Zavadil. Vloni jsme v Petrovicích ztratili třetí místo a tím pádem i možnost volby soupeře do play off. Což se sice nakonec ukázalo jako dobré řešení, i tak bychom jim porážku měli oplatit a udržet si stoprocentní bilanci.

Neděle 29.9.2019

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné

14:00 Z.F.K. AQM Petrovice – FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

JEDEN Z NEJDELŠÍCH VÝJEZDŮ SEZÓNY, MUŽI JEDOU DO PETROVIC

Partneři