HURRICANSKOU FORMU PROVĚŘÍ JAROMĚŘ

První liga statečně bojuje s hrozbou karanténních a dalších opatřeních a o víkendu má na programu již šesté kolo. A-tým v sobotu míří na palubovku Jaroměře. 

Jaroměř začíná letos svou druhou prvoligovou sezónu. V uplynulém ročníku vyvrátila všechny předpoklady, že by jako nováček mohla bojovat o sestup a díky šestému místu přímo proklouzla do play off. V týmu trenéra Klapky došlo před sezónou několik změn, předně odešly dvě opory, Jiří Veinfurter zamířil do superligových Pardubic a Dominik Emlar, k tomu se ještě dostaneme. S kým naopak může Jaroměř počítat je trojice Michal Janeček, Daniel Škeřík a Filip Krigovský. Všichni již v loňské sezóně v týmu nastupovali a budou pokračovat i letos. Na střídavé starty "sokolům" vypomůže z Liberce Patrik Rozkovec a Jakub Kárník. Jaroměři se letos zatím příliš nedaří, po pěti zápasech má na svém kontě pouhé čtyři body. Nejlepším hráčem je zatím pětibodový Filip Krigovský.

Karlovarské výkony se zápas od zápasu zlepšují. Po úvodní porážce mají kluci na svém kontě aktuálně již čtyři výhry, včetně té pondělní ve šlágru proti Bulldogs Brno. I díky ní se v tabulce posunuli již na druhé místo o skóre za první Ústí. Stejně jako celý tým tak se postupně bodově rozjíždí i Dan Nicklas, ten řídil výhru nad Brnem pěti body a v ligové produktivitě je čtvrtý. Speciální bude zápas pro Dominika Emlara, ten patřil několik let k oporám Jaroměře, pomohl jí k postupu do 1.ligy a v uplynulém ročníku byl její hlavní oporou i při premiérové účasti ve vyřazovacích bojích. Skvěle výkony mu vynesly angažmá v lázeňském městě a o víkendu se tak postaví proti svým bývalým spoluhráčům. 

Vzhledem k novým opatřením to je minimálně na 14 dní poslední utkání, na kterém mohou být přítomni fanoušci. Pokud si tedy chcete ještě užít florbal přímo v hale, tak vyrazte kluky do Jaroměře podpořit.

Sobota 3. 10. 2020

ASVA Jaroměř

19:00 TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

HURRICANSKOU FORMU PROVĚŘÍ JAROMĚŘ

Partneři