HURRICANKY ANI NAPODRUHÉ NA AFPL NEUSPĚLY

Hurricanky v neděli 16. listopadu odehrály tři utkání proti mužům, bohužel se vrací bez bodu.

 

FIC Fast Ball - Hurricanky 4:1

S tímto soupeřem holky sehrály zápas už minulé kolo AFPL, který skončil 7:1 pro chebský tým. Holky měly možnost napravit zaváhání v minulém kole, ale opět se to nepovedlo. Hurricanky měly dvě přesilové hry, ale nedokázaly tyto výhody využít. Soupeř po dvoubrankovém vedení zaváhal a Andrea Lenková využila chybu v obraně a snížila na 2:1. Třetí gól holky dostaly ve špatně sehrané přesilovce a soupeř zvýšil na 3:1. Poslední gól FIC Fast Ball vstřelil po špatném střídání Hurricanek.

Jedinou branku vstřelila Andrea Lenková asistence Kateřina Pisárová.

 

Hurricanky – Black Miners 1:5

Toto utkání bylo velice vyrovnané, bohužel pro Hurricanky nedopadl nejlépe. Dívky se nemusí za tento výsledek vůbec stydět. Dlouhých pět minut se hrálo za stavu 0:0, poté ale přišla nešťastná situace a padl vlastní gól po nešťastně teči. Skóre na světelné tabuli se po chvilce změnilo, když Dominika Klímová dokázala srovnat skóre na 1:1. Po chvilce přišel ale smolný gól, který jen tak tak doskákal do naší branky. První polovina zápasu byla velmi vyrovnaná, soupeř se začal obávat o výsledek a začal hrát do těla a to Hurricanky zaskočilo a jakoby přestaly hrát. Ve druhé polovině vstřelila gól Kateřina Pisárová, ale rozhodčí tento gól neuznali a hrálo se dál. Soupeř dokázal vstřelit další tři branky a bylo rozhodnuto.

Jedinou branku utkání vstřelila Dominika Klímová asistence Denisa Marešová.

 

Hurricanky - FLORBALPOINT tým 3:6

Tento zápas byl pro holky velmi zvláštní, jelikož hrály proti klukům, kteří s nimi chodí na tréninky. Holky celý zápas prohrávaly, ale dokázaly zabojovat a pět minut před koncem zápasu srovnat na 3:3. První gól vstřelila Kateřina Pisárová, poté přidala další gól Gabriela Vaníčková a do třetice se poprvé trefila nejmladší hráčka týmu Sabina Matoušková. Hurricanky dlouho nevedly a dostaly tři rychlé góly, které vstřelil jeden a ten samý hráč. V utkání dal v utkání pět gólu a na jeden přihrál.

Branky a asistence KV: Kateřina Pisárová asistence Nikola Šachová, Gabriela Vaníčková bez asistence, Sabina Matoušková asistence Nikola Manlíková.

 

Komentář trenéra Šuchmana: "Děkuji všem hráčkám za dnešní bojovný výkon proti soupeřům, kteří ukázali svou kilovou převahu".

V sobotu 22. listopadu pojedou holky bojovat do Plzně, kde budou hrát s IBK Pandy, Nukleární ovce a SKMG Staňkov.

 

Dominika Klímová

HURRICANKY ANI NAPODRUHÉ NA AFPL NEUSPĚLY

Partneři