VÍKEND=PŘÍPRAVKA, DOROST, STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI

Dorostenci pořádají domácí turnaj 1. ligy dorostu v neděli ve Františkových Lázních. Jsou to poslední dvě kola této sezóny. Od 11:30 se utkají s Chomutovem a v 16:00 se střetnou s Kadaní.

 

Starší žáci budou mít před sebou dlouhou neděli. V brzkých ranních hodinách odjíždějí do Domažlic odehrát zápasy se Slavií Plzeň C (09:10) a Horšovským Týnem (11:30). Poté se přemístí do Plzně, kde od 14:50 sehrají dohrávku s Keriem Plzeň. Stále bojují o umístění v nejlepší čtyřce, která zajišťuje boje v play-off, jehož vítěz postupuje na MČR.

 

Mladší žáci odehrají své ligové zápasy v Plzni, kde se postupně utkají s Horšovským Týnem (14:10), FBC Plzeň (14:55) a Slavií Plzeň (17:00). Vše se odehraje v hale Slavoje Plzeň a jako jediní hrají v sobotu.

 

Nejblíže k domácím divákům to bude mít přípravka, která odehraje v neděli svůj ligový turnaj v Sokolově. Klub vyšle do zápolení nejmenších již tradičně dva týmy.

Rozpis zápasů:
09:00 FB Hurrican Karlovy Vary modří - FB Hurrican Karlovy Vary světlí
09:30 TJ Baník Sokolov žlutí - FB Hurrican Karlovy Vary modří
10:00 DDM Stod bílá - FB Hurrican Karlovy Vary modří
10:00 FB Hurrican Karlovy Vary světlí - TJ Baník Sokolov černí
10:30 FB Hurrican Karlovy Vary světlí - OST
11:00 FB Hurrican Karlovy Vary modří - FB Hurrican Karlovy Vary světlí
11:00 TJ Baník Sokolov žlutí - FB Hurrican Karlovy Vary světlí
11:30 FB Hurrican Karlovy Vary-modří - OST
12:00 FB Hurrican Karlovy Vary světlí - DDM Stod - bílá

 

 

 HOŠKO MAREK (ELÉV)

VÍKEND=PŘÍPRAVKA, DOROST, STARŠÍ A MLADŠÍ ŽÁCI

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');