Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

V HMS BYLO K VIDĚNÍ 60 ZÁPASŮ DĚTÍ NA ČTYŘECH HŘIŠTÍCH

V neděli proběhla v HMS ojedinělá akce. Na čtyřech hřištích změřilo své síly hned 7 domácích týmů ve třech věkových kategorií s dalšími týmy z regionu.

V Hale míčových sportů se bojovalo ve třech věkových kategoriích-elévové, přípravka a za Karlovy Vary hrál dokonce jeden celý tým našich nejmenších dětí, borci z minipřípravky (5-6 let).

Předposlední ligový turnaj sezóny se všem elévům velmi vydařil. O své pocity se s námi podělil trenér Tomáš Volek: "Turnaj se povedl zejména týmu BLACK, který prvních pět zápasů v řadě zvládl bez porážky. Společný zápas s WHITE, skončil po velkých šancích na obou stranách remízou 2:2. Poslední dva zápasy s Plzní a Chodovem prohráli v jinak vyrovnaných zápasech. Tým BLACK tak po sečtení skóre bral 4. místo. Se stejnou celkovou bilancí nakonec skončil i tým WHITE, který tak obsadil skvělé 3. místo a mohl se pyšnit největším počtem vstřelených branek - celkem 42. Tým COLOUR sehrál také mnoho vyrovnaných zápasů, jen chybělo štěstí v zakončení a proto mnoho z nich skončilo prohrou. Musíme však vyzdvihnout výkony brankáře Matěje Bergera, který celý turnaj chytal výborně."

"Děkujeme fanouškům převážně z řad rodičů, za skvělou atmosféru a podporu. Stejně tak soupeřům, jelikož převážná většina zápasů proběhla v duchu fair play a těšíme se na poslední měření sil této sezóny, které proběhne již 14.4. znovu na domácí palubovce v HMS," připomenul na závěr trenér Volek.

 

Turnajový double pro přípravku znamenal, rozdělení do tří družstev. Respektive do čtyř. Jeden tým-AKADEMIE reprezentoval v elévech.
Turnaj přípravky okomentoval šéftrenér mládeže a přípravky Miroslav Šnajdr: "Ostatní tři družstva (BLACK, WHITE a MINI) i přes marodku na poslední chvíli, odehrála parádní zápasy. Družstvo BLACK poté bylo doplněno o talentované hráče z minipřípravky, která dokonce složila jedno celé vlastní družstvo-MINI. Všichni si to moc užili a podávali parádní výkony! Děkuji všem aktérům a zejména rodičům, kteří se podíleli na pomoci při pořádání celého turnaje."

 

 

 

 Týmy přípravky a minipřípravky

V HMS BYLO K VIDĚNÍ 60 ZÁPASŮ DĚTÍ NA ČTYŘECH HŘIŠTÍCH

Partneři