MĚSTSKÁ HALA PRO MÍČOVÉ SPORTY JE TÉMĚŘ HOTOVÁ

Pomalinku končí letní příprava, bude měsíc volna, ale od srpna se naplno začnou rozjíždět obrátky sezóny nové. S tím souvisí informace o tom, že oddíl bude od nové sezóny trénovat a hrát v nové městské hale.

 

V úterý mělo vedení klubu pracovní schůzku s ředitelem haly p. Klementem. "Zde jsme se dozvěděli, jak vše bude fungovat, kolik dostaneme prostoru k trénování a jaké budou možnosti zápasů", komentoval svoji účast šéftrenér mládeže Patrik Horák.
"Komunikace proběhla v přátelské atmosféře a mám z toho dobré pocity. V tuto chvíli můžu potvrdit, že v hale budou určitě trénovat junioři a muži. Dostane se i na jeden trénink starších žáků a dorostenců. Ještě ladíme účast na jednom společném tréninku přípravky, elévů a mladších žáků. Vše je na dobré cestě, aby se do haly alespoň jednou týdně dostaly všechny kategorie", dodává Horák.


Domácí zápasy mužské Národní ligy se odehrají všechny v této hale. "Pokud to termínový prostor dovolí, chceme zde odehrát i další turnaje mládežnických kategorií. Pro fanoušky je připraven i bonbónek v podobě zápasu extraligy. Vypadá to, že někdy v lednu, se odehraje extraligový zápas Sparta vs. Brno. Ale nechci předbíhat, vše je teprve v přípravné fázi", informuje sportovní manažer Franta Truhlář.

 

Ve středu byli zástupci klubu také pozvaní k nahlédnutí do útrob haly. "Z prvního dojmu musím říct, že hala je skvělá. Budou k dispozici opravdu velké šatny, s většími jsem se asi ještě nikde nesetkal. Je tu posilovna, ošetřovna, konferenční místnost pro trenéry, restaurace na ochozu s VIP prostorem, to vše bude při tréninku potažmo při zápasech plně k dispozici. Prostory ještě nejsou zcela vybaveny, ale v hale budou dvě velké LED obrazovky, s vlastní režií. Troufnu si tvrdit, že takto vybavených hal je v republice opravdu málo" říká jedním dechem trenér mužů Míra Závora.

 

Klub existuje od roku 1998 a poprvé tak bude mít možnost se ukázat před domácím publikem. "Všichni se na to hrozně těšíme, už aby to bylo" dodává závěrem čtvrtý účastník setkání sekretář Lukáš Grundler.

 

FOTOGALERII K HALE NALEZNETE NA NAŠEM FACEBOOK PROFILU ZDE.

 

Základní specifikace haly:

  • Hrací plocha 48 x 30 m, výška prostoru 10 m.
  • 1. NP - Šatnové zázemí (2 velké oddílové šatny s vlastním sociálním zázemím, 8 šaten se společným sociálním zázemím vždy pro 2 šatny, šatna trenérů, šatna rozhodčích, sklady sportovního náčiní).
  • 2. NP - Posilovna, šatny veřejnosti M+Ž, administrativa (3 kanceláře + zázemí).
  • Bufet + VIP prostory.

Hlavní tribuna je dimenzována na 560 diváků...
+ 200 diváků na mobilní tribuně
+ 100 až 200 diváků na stání

 

 

 

 

MĚSTSKÁ HALA PRO MÍČOVÉ SPORTY JE TÉMĚŘ HOTOVÁ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');