V SEDMÉM KOLE PŘIVÍTÁME DOMA TRÁPÍCÍ SE OSTRAVU

A-tým se pomalu začíná výsledkově zvedat, minulý týden vyhrál oba své zápasy a zlepšenou formu bude chtít potvrdit v sobotu, kdy opět na domácím hřišti přivítají celek z druhého konce republiky MVIL Ostrava.

Ostrava zatím patří k překvapením letošní sezóny, bohužel pro ně ne zrovna v pozitivním smyslu. V loňské sezóně skončil ostravský tým až v semifinále a dalo se tedy očekávat, že k favoritům bude patřit i letos. Zatím je to z jeho strany však jedno velké trápení. Po šesti kolech se krčí bez bodu na chvostu 1.ligy. Tým trenéra Tomáše Svačinky sráží hlavně mizerná produktivita. Žádný jiný tým nevstřelil méně branek. Týmové bodování vede s pouhými šesti body Adam Tesárek.

Ani karlovarská produktivita není v úvodu sezóny zrovna ideální. Kámenem úrazu jsou především přesilové hry ve kterých patříme vůbec k nejhorším v celé soutěži. V tabulce aktuálně se áčko nachází na osmé příčce, což po dvou výhrách může být možná trochu překvapivé. První liga je však letos tak vyrovnaná, že mezi týmy jsou minimální bodové rozestupy. V bodování je pak vše při starém, stále vede Michal Strachota, který se zároveň drží i v nejlepší desítce celé soutěže. Hned za ním je jeho jmenovec a parťák z lajny Michal Klápa, pro změnu nejlepší karlovarský střelec. Uvidíme, jak jim jejich spolupráce bude fungovat proti Ostravě.

Na posledním domácím zápase proti Chomutovu byla vynikající atmosféra, i samotní hráči ocenili skvělé karlovarské publikum, které podle nich patří mezi nejlepší v 1.lize. Tak to pojďte opět ukázat a v sobotu podpořit naše kluky v boji o další důležité body. 

Sobota 6.10.2018

Hala míčových sportů Karlovy Vary 

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - 1.MVIL Ostrava WOOW

 

 

LUKÁŠ KORBEL

V SEDMÉM KOLE PŘIVÍTÁME DOMA TRÁPÍCÍ SE OSTRAVU

Partneři