O VÍKENDU HRAJE SEDM TÝMŮ, DOROSTENKY A STRŽI DOMA

Starší žáci hrají v Plzni a v Míčovce

Tradičním soupeřem týmu Black v této sezóně je plzeňská Slavie. A jinak tomu nebude ani v sobotu, kdy právě Slavie pořádá turnaj prvního výkonnostního koše. V něm se naši kluci drží od začátku sezóny. Minule se však museli zachraňovat až v posledním utkání. I ve druhém utkání čeká partu okolo trenéra Míry Šnajdra celek z Plzně, konkrétně to bude Florbalová škola.

Rozpis zápasů (Slavia VŠ Plzeň)

8:50 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FBŠ Slavia Plzeň

10:30 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbalová škola Plzeň bílí

Ani tento víkend nepřijdete o pravidelnou dávku domácího florbalu. V hale míčových sportů v neděli hraje druhý tým starších žáků. Na kluky čekají tři náročné zápasy, ve kterých budou bojovat o šanci porvat se o postup do vyššího koše. K tomu budou potřebovat i pořádnou fanouškovskou podporu, takže pokud ještě nemáte na nedělní dopoledne program, tak určitě přijďte starším žákům zafandit.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

8:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - GO-GO Horšovský Týn

10:30 FB Hurrican Karlovy Vary White - Florbalová škola Plzeň oranžoví

12:10 FB Hurrican Karlovy Vary White - FBC Plzeň White

Elévové v sobotu v Sokolově

Elévové v sobotu jedou do nedalekého Sokolova, kde je čeká opravdu náročný program. Naši trenéři vysílají do boje již tradiční čtyři týmy. Každý z nich odehraje celkem sedm utkání. Program startuje již v 9 hodin a končit bude až po obědě. Určitě se bude hrát kvalitní florbal, takže pokud budete mít chuť určitě do sokolovské haly dorazte. 

Rozpis zápasů (SH Sokolov)

V neděli hrají holky doma

Po delší pauze se opět v Karlových Varech rozjíždí také dívčí týmy. Starší žákyně již hrají v letošní sezóně oficiální soutěž. V neděli se v Míčovce představí také tým dorostenek. Turnaj nese název rozvojový a má za cíl zpopularizovat u nás také dívčí florbal. Kromě našich hráček se zúčastní pět dalších celků a i tady je na místě pozvání ,aby jste přišli dorostenky podpořit.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň grey

15:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Rokycany

od 16:30 zápasy o konečné umístění

 

LUKÁŠ KORBEL

 

O VÍKENDU HRAJE SEDM TÝMŮ, DOROSTENKY A STRŽI DOMA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');