DOROST KONČÍ PÁTÝ, ST. ŽÁCI STÁLE BOJUJÍ O PLAY OFF

Dorostenci Hurricanu ukončili svojí ligovou sezonu dvěma výhrami na domácím turnaji ve Františkových lázních. V prvním zápase se utkali s posledním Chomutovem a ve druhém vyzvali předposlední Kadaň. Po dvou posledních zápasech si upevnili konečnou pátou pozici v tabulce.

"Vzhledem k tomu, že tento ročník (1999) hráčů jsme měli velmi slabý, je páté místo poměrně slušný výsledek. Před námi skončili pouze velké kluby jako Ústí, Liberec nebo obě Plzně. Chtěl bych klukům poděkovat za tuto náročnou sezónu, kterou jsme z části odehráli i se staršími žáky", pochválil závěr sezóny trenér Závora.

VÝSLEDKY POSLEDNÍHO KOLA:
FB Hurrican Karlovy Vary - FbC 98 DDM Chomutov 9:5

FBC DDM Kati Kadaň - FB Hurrican Karlovy Vary 1:4

 

 KONEČNÁ TABULKA DOROSTU SEZÓNA 14/15:

 

STATISTIKA DOROSTU SEZÓNA 14/15:

 

STATISTIKY HRÁČŮ DOROSTU SEZÓNA 14/15:

 

 

 

Starší žáci jeli v neděli na těžký trojzápas nejprve na dva do Domažlic a pak se přesunuli na jeden do Plzně.

"Z důvodů neschopnosti FBC Plzeň odpořádat klasický víkendový turnaj, jsme byli nuceni vložit dva zápasy jako dohrávky do dvou turnajů. Z Domažlic jsme museli přejíždět do Plzně, kde jsme dohrávali proti Keriu a další víkend budeme hrát tři zápasy na domácím turnaji ve Františkových Lázních", komentoval důvody tří zápasů trenér Horák.

První zápas proti Slavii "C" Hurricani bez problému vyhráli. V druhém zápase porazili Horšovský Týn a ve třetím se jim nepodařilo pokořit Kerio Plzeň.

"V prvním zápase se těžko hledala motivace proti slabé Slavii. Druhý už byl výborně odmakaný a chci za něj klukům poděkovat. Do třetího už jsme šli s těžkýma nohama po přesunu z Domažlic a proti soupeři, který ten den hrál pouze s námi. Bohužel nás uběhali a přehráli", povzdechl si trenér Horák.

Hurricani se nyní nacházejí na čtvrtém místě, které jim zajišťuje boje v play-off o postup na MČR.

 

VÝSLEDKY STARŠÍ ŽÁCI:
FB Hurrican Karlovy Vary - Slavia VŠ Plzeň/Klatovy C 8:3
GO-GO Horšovký Týn - FB Hurrican Karlovy Vary 4:5
FBŠ Kerio Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary 7:1

 

TABULKA STARŠÍ ŽÁCI:

 

zdroj statistik: www.českýflorbal.cz

 

 

 

DOROST KONČÍ PÁTÝ, ST. ŽÁCI STÁLE BOJUJÍ O PLAY OFF

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');