DOROST "B" ZÍSKAL TŘI BODY, MLADŠÍ ŽÁCI A ELÉVOVÉ BOJOVALI

Rezerva dorostu získala z náročného víkendu tři body

Dorost "B" čekal tento víkend pěkně náročný program, čekaly na něj totiž hned čtyři zápasy.

Do prvního sobotního utkání nenastoupili Hurricani vůbec dobře, když po první třetině prohrávali 0:5. V dalším průběhu už se hra vyrovnala a třetí část už dokonce vyhráli naši borci, bohužel už zvládli pouze korigovat svou porážku na konečných 4:7. Na karlovarské straně úspěšnými střelci byli Martin Krejčí, Adam Zahraj, Dominik Šplíchal a Filip Kopřiva. Jako přes kopírák vypadal i druhý zápas proti Rokycanům, naši hráči opět v první třetině inkasovali pět gólů, ve druhé třetině přidaly Rokycany další zásah a mířily za jasnou výhrou. Ve třetí třetině však dvě branky zaznamenal Nicolas Beneš, po jedné přidali František Kodádek s Tomášem Heimerlem a skóre rázem tak špatně nevypadalo. Více už toho karlovarští hráči nestihli a tak opět prohráli 7:4.

O den později čekali dorostenci další dva zápasy. A v tom prvním se svěřenci trenéra Davida Štěpána konečně dočkali také vítězství a to především díky skvělé třetí třetině, kterou ovládli 5:2 a celkově oslavili výhru v poměru 7:6. Čtyřmi body (2+2) se pod výhru podepsal Nicolas Beneš, po třech bodech si do statistik zapsali Adam Zahraj (2+1) a Damián Koura (1+2). Pořádné drama nabídl i souboj s Horšovským Týnem, ve kterém se Hurricani dostali rychle do tříbrankového vedení, které náš soupeř dokázal smazat a o vítězi se tedy rozhodovalo až v závěru, kde měl více štěstí Horšovský Týn a po vítězství 5.4 si na cestu domů přibalil tři body.

Elévové bojovali na turnaji mladších žáků

Borci z naší akademie tentokrát vycestovali do Ostrova, kde změřily síly se staršími soupeři na turnaji mladších žáků. Jak se jim dařilo nám přiblížil trenér Filip Moravec.

"Na tomto turnaji jsme dali příležitost ukázat se našim hráčům ročníku 2009, kteří doplnili starší kluky. Celý turnaj jsme se prezentovali aktivní hrou, chtěli jsme získávat aktivním napadáním míček na naše hole. To se nám skvěle dařilo s prvních dvou zápasech. V tom třetím jsme odešli po fyzické stránce, dvě lajny kluků si sáhly až na dno, přesto až do konce bojovaly a zaslouží si obrovskou pochvalu."

Oba týmy mladších žáků statečně válčily na svých turnajích

Tým White hrál v neděli v Ostrově, V oslabené sestavě a s novými hráči předvedl skvělé výkony. Co se týče výsledků, tak kluci bodovali pouze proti kamarádům z týmu Academy, ale všichni do toho dali vše a za to si zaslouží pochvalu.

Náš A-tým White odehrál svůj turnaj již v sobotu v Chodově. Naproti tomu, že jsme vyrazili v oslabené sestavě, tak mladší žáci na celém turnaji nepoznali hořkost porážky. Za celý turnaj navíc inkasovali pouhé dvě branky. Po skončení si trenéři pochvalovali především nasazení, přehled a kombinační hru, která byla velmi dobrá.