DOROST "B", ELÉVOVÉ A MLADŠÍ ŽÁCI UKONČILI LIGOVOU SEZÓNU

Dorost "B" uzavřel sezónu ziskem jednoho bodu

Tento víkend definitivně skončila ligová sezóna 2018/2019. V sobotu své působení zakončila v Lázních Kynžvart rezerva našeho dorostu. V úvodním zápase se našim klukům vůbec nedařilo, sice se dostali v úvodu do vedení díky brance Honzy Zátka, Slavie Plzeň však skóre hned sedmi góly otočila a došla si pro pohodlnou výhru 7:1.

Posledním soupeřem dorostenců byl Horšovský Týn. Hned od úvodu se strhla pěkná přestřelka, když ukazatel skóre ukazoval již v osmé minutě 3:2 pro náš tým. O branky se postarali František Kodádek, Dominik Brtek a Tomáš Heimerle. Ve druhé třetině oba celky rozvlnily síť v soupeřově kleci jednou, na karlovarské straně slavila úspěch střela Františka Kodádka. Do třetí třetiny jsme vstoupili skvěle a po dalším gólu z hokejky Vítka Rohma to bylo již 5:3. Horšovský Týn však dokázal srovnat a dorostenci si tak na závěr sezóny připsali jeden bod.

Elévové mají za sebou poslední dva turnaje

Elévové vyrazili v neděli na dva turnaje, kluci z Akademie vyjeli do Františkových Lázní na poslední turnaj ligy mladších žáků a další tým se utkal v Chodově o pohár starosty města. Jak se jim dařilo nám přiblížil jeden z trenérů Filip Moravec.

"Ve Františkových Lázních jsme začali lehce rozpačitě, starší kluci ze Sokolova hráli velmi dobře a nebylo jednoduché se s jejich hrou poprat. V dalších utkáních jsme ovšem dokázali řadu aspektů hry zlepšovat a i přes nepříznivé výsledky jsme v nich byli vyrovnaným soupeřem. Byli jsme ovšem střelecky impotentní a tak to na více než na čtvrté místo nestačilo. Závěrem bych chtěl poděkovat klukům ze Sokolova za podporu z tribuny, byli jste super.

Druhý tým dostal šanci ukázat se na turnaji "O pohár starosty města Chodov". Klukům nechybělo nasazení, předvedli i několik pěkných akcí a dokázali hrát vyrovnané zápasy. Na turnaji obsadili šesté místo, ale hlavní bylo, že z turnaje všichni odjížděli s úsměvem a užili si to."

Mladší žáci na závěr zářili v Toužimi

"Náš B-tým White odehrál poslední ligový turnaj v Toužimi a i když vyhrál pouze jeden zápas nad Ostrovem, tak s výkony jsme byli spokojeni a to i s premiérou našeho gólmana. S týmem Black jsme se těšili na neděli do Františkových Lázní na Chodov a Cheb. To nám bohužel nebylo umožněno a tak jsme v sobotu odehráli také v Toužimi. Naše skóre 35:2 hovořilo za vše. Super přehlídka, děkujeme všem."