DOROST A STRŽI JEDOU O VÍKENDU VEN, JUNIOŘI HRAJÍ DOMA

Své tažení letošní sezónou odstartují v sobotu starší žáci. Tým před letošní sezónou převzal jako hlavní trenér Fanda Novohradský a oproti předchozím letem vstoupí do sezóny pouze s jedním týmem. V sobotu v Plzni čekají Hurricany celkem tři zápasy. Pokud by jste měli cestu kolem určitě zajděte podpořit naše hráče.

Rozpis zápasů (Slavia VŠ Plzeň)

9:40 FBŠ Slavia Plzeň - FB Hurrican Karlovy Vary

11:40 FBC Rokycany - FB Hurrican Karlovy Vary

13:40 FBC Plzeň Blue - FB Hurrican Karlovy Vary

 

Dorost do sezóny vstoupil skvěle, když hned na prvním turnaji získal šest bodů. Nyní se chystají na další turnaj v sobotu do České Lípy. Hned v prvním utkání čeká na karlovarské hráče pravděpodobně nejtěžší možný soupeř a hlavní favorit 1.ligy dorostu Florbal Ústí. Ústí vstoupilo do sezóny fantasticky, oba své úvodní zápasy s naprostým přehledem vyhrálo a svým soupeřům nasázelo 33 branek. Ve druhém zápase narazí svěřenci Míry Závory na nováčka soutěže Florbal Teplice. Ty v prvním dvojutkání nebodovaly a v tabulce jsou předposlední.

Rozpis zápasů (SH Česká Lípa)

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Teplice

 

V neděli se pak poprvé představí také junioři a hned to bude na domácí palubovce. Juniory v letošní sezóně vede jako hlavní trenér Míra Šnajdr a se svými svěřenci nemá jiný cíl než stejně jako v loňské sezóně celou soutěž vyhrát. Do cesty se jim na úvod postaví Rokycany a Horšovský Týn. Ještě než tedy vypukne večerní utkání první ligy můžete přijít podpořit i naše juniory. Určitě se bude na co dívat. 

 Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

10:00 FBC Ramos Rokycany - FB Hurrican Karlovy Vary

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary - GO-GO Horšovský Týn

 

DOROST A STRŽI JEDOU O VÍKENDU VEN, JUNIOŘI HRAJÍ DOMA

Partneři