DOROST A STARŠÍ ŽÁCI JEDOU NA PRESTIŽNÍ UNYP CUP

Po A-týmu se pomalu rozjíždí sezóna i u mládežnických kategorií. Od pátku budou dorostenci a starší žáci bojovat v Praze na prestižním mládežnickém turnaji s názvem UNYP Cup.

Dorost pod vedením trenéra Míry Závory se celý srpen poctivě připravoval na novou sezónu a nyní má první možnost získané dovednosti zúročit. Na turnaji v Praze budou od pátku do neděle bojovat v konkurenci patnácti dalších týmů ze všech koutů republiky. Pro letošní rok nám los do základní skupiny přiřadil našeho známého konkurenta z 1.ligy Florbal Chomutov. Druhým soupeřem je pražský Florbal Chodov. Chodov patří každoročně mezi top týmy našeho florbalu a letos tomu jistě nebude jinak. Před sezónou sice ztratil svého nejproduktivnějšího hráče a juniorského reprezentanta Matěje Pěničku, i tak však jejich kádr bude nabitý a určitě nás nečeká nic jednoduchého. Posledním účastníkem karlovarské skupiny je pak FBC Ostrava. 

 Prázdniny jsou sice u konce, ale pokud by jste si chtěli zpříjemnit poslední dny před začátkem nového školního roku, tak určitě vyrazte do Prahy podpořit naše borce.

Rozpis zápasů (Aréna Sparta Podvinný Mlýn)

31.8. 9:20 Florbal Chodov - FB Hurrican Karlovy Vary

31.8. 13:40 Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary

31.8. 20:15 FBC Ostrava - FB Hurrican Karlovy Vary

 

Poprvé se prestižního turnaje, pořádaného našim partnerským oddílem ACEMA Sparta Praha zúčastní také starší žáci. Tým, který před letošní sezónou převzal jako hlavní trenér Fanda Novohradský čeká nejprve Znojmo, poté pražští Black Angels, kteří jsou rok od roku silnější. Na závěr pestrého programu pak domácí Sparta. Starší žáci začínají o den později než dorostenci, ale to vám určitě nebraní přijet podpořit naše borce, všechny své zápasy v základní skupině odehrají Hurricani v sobotu ve sportovní hale v Kobylisích.

Rozpis zápasů (SH Kobylisy)

1.9. 11:00 TJ Znojmo - FB Hurrican Karlovy Vary

1.9. 14:00 Black Angels - FB Hurrican Karlovy Vary

1.9. 16:15 ACEMA Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

DOROST A STARŠÍ ŽÁCI JEDOU NA PRESTIŽNÍ UNYP CUP

Partneři