VYDAŘENÝ DOMÁCÍ TURNAJ, DOROST "B" ZA 3 BODY, SKVĚLÁ PŘÍPRAVKA

Dorost "B" odehrál svůj další turnaj v neděli ve Šťáhlavech. První zápas proti B-týmu plzeňské Slavie se našim hráčům příliš nepovedl. Plzeň měla vývoj od začátku pod kontrolou a nakonec zvítězila jasně 11:4. 

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FB Hurrican Karlovy Vary B 11:4
branky:
7. Filip Frundl, 8. Tomáš Vacek, 9. Filip Frundl, 12. Lukáš Páník, 17. Jakub Hostička, 20. Filip Frank, 23. Filip Frank, 24. Filip Frank, 29. Filip Frank, 31. Jakub Hostička, 34. Šimon Dubský - 18. Dominik Brtek, 26. Jan Zátko, 28. František Kodádek, 35. Martin Prokopec; rozhodčí: Vojtěch Jahn - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Šimon Bejdák 11, Robert Hahn 5 - Lukáš Švedyk 22; po třetinách: 4:0, 4:1, 3:3;

S Horšovským Týnem už to byla o poznání vyrovnanější partie. Po bezbrankové první třetině se v té druhé dostali Hurricani několikrát do jednobrankového vedení a nakonec i na rozdíl dvou gólů. V úvodu třetí části sice slavil úspěch náš soupeř. Svěřenci Davida Štěpána se tím však nenechali vykolejit a po další trefě se mohli radovat z výhry 5:3 a důležitých třech bodů do tabulky. 

FB Hurrican Karlovy Vary B - GO - GO Horšovský Týn 5:3
branky:
16. Martin Prokopec, 17. Dominik Brtek, 21. Dominik Brtek, 22. Lukáš Vohnout, 29. Martin Prokopec - 13. Richard Prokš, 20. Ondřej Štarman, 29. Jan Baštýn; rozhodčí: Miroslav Kuf - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Alois Švabčík 15 - Jaroslav Vlasák 17; po třetinách: 0:0, 4:2, 1:1;

Mladší žáci se tentokrát představili na domácím hřišti. V prvním zápase celého turnaje proti Sokolovu podržel náš tým v úvodu gólman, díky čemuž jsme se dostali do vedení 2:0, bohužel karlovarským borcům nevyšel závěr a nakonec prohráli 2:3. S Chodovem sice přišla druhá porážka, chuť si však mladší žáci spravili v duelu s Chebem, který ovládli v poměru 6:5. Trenéry na turnaji hlavně potěšil fakt, že měli na soupisce celkem sedmnáct hráčů a tři brankáře a všichni si skvěle zahráli. 

Turnaje v Karlových Varech se zúčastnili také borci z naší florbalové akademie, hráči si celý turnaj pořádně užili, což potvrdil i trenér Radek Hloušek. 

"Myslím, že se turnaj musel všem líbit. Úžasná atmosféra, především díky našim fanouškům z řad rodičů. Skvělá muzika od našeho DJ Dana a především bezchybný výkon našich hráčů, kteří turnaj ovládli se skórem 35:2. Na konec jsme to celé zakončili kompenzací v bazénu. Kdo se zúčastnil určitě potvrdí, že jsme si užili krásné sportovní odpoledne."

Přípravka zářila v Chodově

Přípravka v neděli odehrála svůj druhý turnaj a opět si vedli skvěle. Jak se našim borcům dařilo nám přiblížil jejich trenér Míra Šnajdr. 

"Druhý turnaj nám přinesl velkou marodku, novinky, ale i sílu našich malých Hurricanů. I přes marodku jsme opět postavili tři týmy, které si vedli znamenitě. V každém týmu sice bylo pouze šest hráčů, ani to jim však nezabránilo vydat ze sebe vše a předvést krásný florbal." 

"Zároveň se na střídačkách výborně prezentovali nově licencovaní trenéři z řad rodičů a našich juniorů. Jejich energie a zápal také přispěli a motivovali děti k famózním výkonům. V neposlední řadě je musíme pochválit všechny rodiče - fanoušky, kteří skvěle fandí a plní roli kustodů a doplňovačů vody či energie. Bez nich už si nejde žádnou akci představit. Už teď se nemůžeme dočkat dalších turnajů.

 

LUKÁŠ KORBEL

VYDAŘENÝ DOMÁCÍ TURNAJ, DOROST

Partneři