JUNIOŘI JDOU DO PLAY OFF, STRŽI A DOROST HRAJÍ VENKU

Juniory čeká předkolo play off

Junioři minulý víkend zakončili základní část, kde ve své premiérové účasti v CE soutěži vybojovali čtvrté místo a tedy účast v předkole play off. Při výběru soupeřů jsme přišli na řadu až jako předposlední a sáhlo po nás Kladno. Kanonýři jsou naším nejčastějším soupeřem, když počítáme juniory a A-tým, tak jsme se s nimi utkali již sedmkrát. Junioři čtyřikrát. Naši borci vydolovali tři body, když na palubovce soupeře vyhráli 5:4. Poté si na své konto připsali dvě těsné porážky 7:8 a 3:5. Pouze jednou z toho byla výraznější prohra a to 3:14. Lepší bilanci má tedy náš soupeř, ale my všichni dobře víme, že play off všechny předpoklady a statistiky maže a v podstatě se začíná od nuly. Kanonýři obsadili v rámci 1.ligy druhé místo, o dva body za pražskými Panthers. Lídrem bodování byl čtyřicetibodový Matyáš Bachmaier.

Parta trenéra Míry Závory zaznamenala od začátku sezóny velkým progresem, kdy po úvodních drtivých porážkách dokázala v závěru přehrávat i daleko silnější týmy. O příval branek se v základní části starala především trojice Tomáš Zdeněk, Honza Mašát a Adam Zahraj, jejich branky budou potřeba i nyní. I ostatní borci budou samozřejmě hrát důležitou roli a pokud kluci chtějí postoupit, musí ze sebe vymáčknout maximum.

Série se hraje na dva vítězné zápasy, první se odehraje v sobotu na Kladně, o den později se pak přesouvá série do Míčovky. Případný třetí zápas je na programu někdy v týdnu opět na Kladně. Teď už se hraje o přežití, v případě porážky je tu konec sezóny, v opačném případě by kluky čekal některý ze silných soupeřů jako Tatran, Chodov nebo Bohemians. V Karlových Varech se na florbal chodí a to nejen na ten mužský. Na zápasech juniorů jsme však zatím letos nepřekonali hranici 100 fanoušků. Nyní je naprosto ideální příležitost se na tuto metu dostat a dotáhnout kluky k vytouženému postupu. Pozvánka samozřejmě platí i na sobotní venkovní duel, kde bude rovněž podpora potřeba.

Sobota 29. 2. 2020

SH Bios Kladno

13:30 Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary

Neděle 1. 3. 2020

HMS Karlovy Vary

19:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

Dorost hraje v Teplicích

Dorostenci na minulém turnaji sice vydolovali "jen" tři body, trenéři však byli s jejich výkony spokojeni i v prohraném zápase. Zlepšenou formu budou chtít naši hráči potvrdit v sobotu v Teplicích. Prvním soupeřem bude Kadaň, která má ve svém středu nejproduktivnějšího hráče ligy Patricka Lenkeho. S Kadaní letos kluci hráli jen jednou a ve velké přestřelce padli 8:11. Ve druhém zápase narazí dorost na Litvínov. Bivoje jsme letos potkali již dvakrát a jednou odešli jako vítězové.

Rozpis zápasů (Městská SH Teplice)

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - SK Bivoj Litvínov

Starší žáci jedou do Frantovek a Kdyně

Tým Black starších žáků jede v sobotu do Františkových Lázní. Našimi protivníky tentokrát budou Florbalová škola Plzeň a Sokolov. Pokud budete  mít o jarních prázdninách čas určitě pojeďte naše hráče podpořit.

Rozpis zápasů (ZŠ Františkovy Lázně)

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbalová škola Plzeň bílí

13:10 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Sokolov

Starším žákům bude patřit v sobotu také hala ve Kdyni. V rámci třetího koše jde do boje tým White. V cestě za body stojí starším žákům Horšovský Týn, Klatovy a Tlučná.

Rozpis zápasů (SH ZŠ Kdyně)

9:40 FB Hurrican Karlovy Vary - GO-GO Horšovský Týn

10:20 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Tlučná

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary - Sport Club Klatovy

 

LUKÁŠ KORBEL

 

JUNIOŘI JDOU DO PLAY OFF, STRŽI A DOROST HRAJÍ VENKU

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');