O VÍKENDU JDE DO BOJE OSM MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ

Dorost v sobotu v Krupce

Po dvou zajížďkách do Prahy tentokrát dorostenci míří dorostenci na sever, konkrétně do Krupky. Kde je v sobotu čeká další ligový dvojzápas. Dorost má na svém kontě aktuálně tři porážky v řadě, nyní by chtěl jistě po delší době bodovat. Do cesty se jim na úvod postaví pražský Start. S tím se kluci potkali zatím jednou a prohráli 6:10. Druhým soupeřem budou Teplice. Dynamo dorostenci letos již dvakrát přehráli, naposledy mu však těsně podlehli. Pozitivní je, že budou moci trenéři využít kompletní kádr.

Rozpis zápasů (SH Krupka)

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

14:30 FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A

Elévové jedou do Sokolova

Elévové neztrácejí čas, minulý víkend se zúčastnili turnaje elévů a v sobotu se opět představí v rámci své soutěže v Sokolově. Turnaj začíná již v 9 hodin a vyvrcholí až po obědě. Naše barvy budou hájit čtyři týmy a rozhodně se tak máte na co těšit. Pokud tedy budete mít čas určitě pojeďte naše kluky a holky podpořit.

Rozpis zápasů (SH Sokolov)

Starší žáci hostí první koš

Starší žáci se na minulém turnaji konečně propracovali zpět do elitního koše a právě včas. V neděli ho totiž hostí na svém hřišti v Hale míčových sportů. Blacky čeká v základní skupině plzeňské duo Slavia a Florbalová škola bílí. Poté je na programu ještě zápas o konečné umístění. Přijďte náš tým podpořit.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

9:50 FB Hurrican Karlovy Vary Black - FBŠ Slavia Plzeň

13:10 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbalová škola Plzeň bílí

od 14:00 zápasy o konečné umístění

Druhý tým v Tachově

Tým White jede o den dříve do Tachova, kde bude bojovat o postup do druhého koše. Jako již tradičně jim budou soupeři celky z Tachova a Rokycan, které tentokrát doplní Tlučná.

Rozpis zápasů (Městská SH Tachov)

9:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - Florbal Slavoj Tachov

11:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - FBC Rokycany

13:00 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Tlučná

 Starší žákyně hrají v Mariánkách

Poslední kategorií na kterou se o víkendu můžete těšit jsou starší žákyně. Holky jedou v neděli do Mariánských Lázní. Týmy jsou tentokrát rozděleny do dvou skupin, na svěřenkyně Lukáše Grundlera čeká plzeňská Slavia a Katovice. Poté je čeká ještě jeden duel o celkové umístění.

Rozpis zápasů (SH Gymnázium a OA Mariánské Lázně)

10:35 FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Slavia Plzeň grey

12:55 FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal BEZ Katovice

od 13:30 zápasy o konečné umístění

 

 

LUKÁŠ KORBEL

 

O VÍKENDU JDE DO BOJE OSM MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');