DOROST BOHUŽEL BEZ BODU, PŘÍPRAVKA A MLŽI SPOKOJENI

Dorost v neděli čekal turnaj na domácí palubovce, jelikož juniorka měla o tomto víkendu volno, mohl trenér Fanda Novohradský postavit v podstatě nejsilnější tým, jaký má k dispozici.

Prvním soupeřem dorostenců byla Kadaň. Již první třetina ukázala, že půjde o atraktivní střetnutí plné branek, během první třetiny jich padlo celkem pět, na naší straně skóroval dvakrát Ondra Ančinec. Ten pak dokázal i srovnat a to pouhých deseti vteřinách prostřední periody. Bohužel poté, jako by dorostenci přestali bránit a nechali Kadaň opět odskočit do vedení, tentokrát již o tři góly. Se snížením sice brzy přispěchali Honza Mašát a Robin Rada. Hosté však nechtěli připustit komplikace a přispěchali s rychlou odpovědí. Nástup do třetí třetiny se našim borcům povedl a Honza Mašát bleskově snížil na 6:8. Už to vypadalo, že Hurricani se zápasem zkusí ještě něco udělat, bohužel síly vrhli do útoku a zapomínali na zadní vrátka, čehož Kadaň hned třikrát využila. V závěru sice korigoval dvěma zásahy Jirka Šťovíček. Byla to však již pouze kosmetická úprava výsledku.

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň 8:11
6. Ondřej Ančinec, 14. Ondřej Ančinec, 16. Ondřej Ančinec, 24. Jan Mašát, 25. Robin Rada, 33. Jan Mašát, 40. Jiří Šťovíček, 43. Jiří Šťovíček - 5. Petr Strnad, 8. Jaroslav Michálek, 12. Kryštof Bandas, 18. Petr Strnad, 20. Jiří Němec, 23. Jaroslav Michálek, 25. Kryštof Bandas, 30. Miroslav Šeda, 33. Kryštof Bandas, 35. Petr Strnad, 37. Petr Strnad; rozhodčí: Jakub Šimek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Alois Švabčík 9, Tomáš Heimerle 5 - Filip Staněk 17; po třetinách: 2:3, 3:5, 3:3;

Turnaj zakončili naši borci soubojem s Prague Tigers. V úvodu zápasu to vypadalo, jak by dorostenci byli ještě hlavami v šatně, jelikož inkasovali již po devatenácti vteřinách. S vyrovnáním sice brzy přišel Ondra Ančinec, celek z Prahy si však vedení vzal rychle zpět. Hurricani však tentokrát nechtěli jít na přestávku za nepříznivého stavu a po gólech Ondry Ančince a Adama Zahraje překlopili výsledek krátce před koncem na svou stranu. Druhá třetina byla jako na houpačce, hra se přelévala ze strany na stranu. Hned na začátku Tigers dvěma přesnými zásahy strhli vedení na svou stranu. A však dorostenci opět našli odpověď, konkrétně Dan Grulich a Adam Zahraj. Po druhé třetině byl tedy stav 5:4 pro Karlovarský celek. I v té závěrečné pokračoval nastolení trend, Tigers srovnali a naši dorostenci si po brance Jirky Šťovíčka vzali vedení opět zpět. Bohužel závěr zápasu patřil celku z hlavního města, který překonal domácího gólmana dvakrát a mohl se radovat z těsné výhry v poměru 7:6.

Prague Tigers - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6
1. Kryštof Schovánek, 5. Adam Jánský, 22. Kryštof Schovánek, 25. Adam Gere, 35. Kryštof Schovánek, 39. Jakub Štellner, 43. Tobiáš Průša - 3. Ondřej Ančinec, 13. Ondřej Ančinec, 15. Adam Zahraj, 26. Daniel Grulich, 30. Adam Zahraj, 36. Jiří Šťovíček; rozhodčí: Tomáš Kapr - Martina Lerchová; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Feix 19 - Tomáš Heimerle 11; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:1;

Přípravka zářila v Ostrově

Tři týmy naší přípravky v sobotu vyrazily do Ostrova, kde je čekal další turnaj. Nejprve se podíváme na výsledky hráčů Black a Red. Ti sbírali na turnaji především důležité zkušenosti a herní praxi, v obou týmech se představili naši úplně nejmenší a také několik nováčků. Tradičně nejsilnější Whiti opět ukázali svou skvělou formu, diváky v hale bavili krásnými akcemi a zaslouženě celý turnaj ovládli. Na výkonu se samozřejmě také podepsala mohutná podpora rodičů, kterých tentokrát dorazilo opravdu hodně, za což jim patří poděkování.

Mladší žáci o víkendu předvedli povedené výkony

Mladší žáci letos zatím válí a o tomto víkendu měli další příležitost se ukázat. No a jak se jim dařilo nám zhodnotil jejich trenér Filip Moravec.

"Tým White okusil první porážku v tomto ročníku a to proti soupeři z Chodova. Nutno podotknout, že se soupeř vybičoval ke skvělému výkonu a zaslouženě vyhrál. Na druhou stranu, ten náš měl k ideálu daleko a zápase nám ukázal nedostatky ve hře na kterých se snažíme pracovat.

Tým Black v Ostrově předvedl jednoznačně nejlepší výkon v sezóně. Všichni kluci předvedli na hřišti srdnatý výkon a toto nasazení se podařilo přetavit v pěkné výsledky. Samozřejmě stále máme na čem pracovat, ale tento turnaj doufám všem ukázal, že práce na trénincích má smysl."

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');