JUNIORKA SCHYTALA DEBAKL, OSTATNÍ KATEGORIE ÚSPĚŠNÉ

Dorostenci vezou prvních šest bodů

Dorost v sobotu vyrazil do Prahy s jasným cílem, ukončit sérii porážek a konečně získat i nějaké ty body. První možnost měli dorostenci proti Teplicím.

Jako první šel do vedení sice náš soupeř, kluci se však nezalekli a deseti minut nasypali za teplického brankáře celkem pět branek. Do statistik se dvakrát zapsala dvojice Honza Mašát a Adam Zahraj, jednou pak Marian Geťko. Hurricani byli při chuti, ve druhé třetině zkompletoval hattrick Honza Mašát, z gólu se mohli radovat také David Berka a Vojta Bigas. Teplice zvládly pouze korigovat, i tak si však do závěrečného dějiství přenesly šestibrankovou ztrátu. Třetí třetinu si již dorostenci si vidinou prvních sezónních bodů pohlídali. Martin Lukeš, David Berka a opět Honza Mašát, který se mimochodem na výhře podílel šesti body, definitivně stvrdili karlovarskou výhru v poměru 11:4. Čtyřmi body přispěli k výhře Adam Zahraj (2+2) a Dan Grulich (0+4).

FB Hurrican Karlovy Vary - DDM Dynamo Teplice A 11:4
6. Adam Zahraj, 10. Jan Mašát, 13. Adam Zahraj, 15. Marian Geťko, 15. Jan Mašát, 16. David Berka, 18. Jan Mašát, 30. Vojtěch Bigas, 38. Martin Lukeš, 39. David Berka, 43. Jan Mašát - 2. Richard Strejcovský, 22. Marek Nekuda, 32. Richard Strejcovský, 41. Petr Šimon; rozhodčí: Tomáš Joska - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Alois Švabčík 10 - Jan Šimon 17; po třetinách: 5:1, 3:1, 3:2;

První body v této sezóně chtěl dorost potvrdit i proti Prague Tigers. Tentokrát se jako první prosadili naši borci a byl to konkrétně Martin Prokopec, který v rozmezí dvou minut poslal svůj tým do vedení 2:0, poslední slovo v první třetině však měli domácí a rozdíl mezi oběma soupeři byl po prvních patnácti minutách pouze jediný gól. Druhá třetina se proměnila v show dua Adam Zahraj a Martin Tvrdek. Oba borci vstřelili dvě trefy. A jelikož Tigers byli úspěšní pouze jednou, byl stav po druhé části již 6:2. Pokud domácí fanoušci čekali v závěru nějaké drama, museli být zklamáni, byli to totiž opět svěřenci Fandy Novohradského, kteří měnili ukazatel skóre. Hattrick dokonali Martinové Tvrdek s Prokopcem, mezi dvougólové střelce se zařadil i Filip Nevšímal. Posledním úspěšným střelcem byl Tomáš Pavlovič. Dorost tedy tentokrát svůj dvojzápas zvládl a po dvou vysokých výhrách bere první body v nové sezóně.

Prague Tigers - FB Hurrican Karlovy Vary 3:11
13. Štěpán Eichler, 27. Ondřej Kasan, 43. Kryštof Schovánek - 5. Martin Prokopec, 8. Martin Prokopec, 16. Martin Tvrdek, 23. Adam Zahraj, 24. Martin Tvrdek, 27. Adam Zahraj, 31. Filip Nevšímal, 31. Martin Prokopec, 35. Martin Tvrdek, 36. Tomáš Pavlovič, 36. Filip Nevšímal; rozhodčí: Michael Zeman - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda ?, Ondřej Feix ? - Tomáš Heimerle 21; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:5;

Junioři schytali výprask na Kladně

Junioři mají zatím výkony jako na houpačce, dobré výkony střídají vysoké porážky. V sobotu kluci vyrazili na Kladno, kde změřili síly s místními kanonýry. Vzhledem k prvnímu utkání, které skončilo v Míčovce těsně 7:8 všichni očekávali vyrovnaný průběh i nyní. První třetina tomu i nasvědčovala, Kladno se sice dostalo do vedení 2:0, nicméně to stále nebylo nic neřešitelného. Bohužel druhá třetina byla z naší strany dost mizerná, domácí překonali karlovarského gólmana celkem pětkrát a nic na jejich vysokém vedení nezměnila ani branka Honzy Mašáta. Bleskový gól Tomáše Zdeňka v úvodu třetí části dal ještě naději na obrat. Nicméně nadšení našich hráčů netrvalo příliš dlouho, jelikož Kladno přidalo dalších sedm zásahů, díky kterým se stav utkání vyšplhal až na hrozivých 14:2. Alespoň mírnou korekci dal výsledku dvacet vteřin před koncem Marek Pokorný.

Hodnocení utkání od hlavního trenéra juniorů Míry Závory: "Po dobrém vstupu do utkání nás srazil gól Kladna po naší špatné komunikaci. Ve druhé třetině rozhodl náš nedůraz v předbrankovém prostoru, odkud Kladno vstřelilo 4 branky a rozhodlo tak zápas. Dobře chytající brankář soupeře nás už zpět do utkání nepustil. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům."

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 14:3
4. Ondřej Fous, 15. Vojtěch Balvín, 22. Hugo Hübner, 22. Filip Sochor, 23. Tomáš Bubeník, 35. Vojtěch Novák, 38. Vojtěch Balvín, 45. Tomáš Bubeník, 46. Ondřej Fous, 49. Vojtěch Balvín, 51. Hugo Hübner, 52. Filip Molhanec, 57. Vojtěch Novák, 58. Hugo Hübner - 36. Jan Mašát, 41. Tomáš Zdeněk, 60. Marek Pokorný; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Radek Veselý ? - Tomáš Bartůšek ?, Martin Mičiak ?; po třetinách: 2:0, 5:1, 7:2;

Mladší mají za sebou další povedený turnaj

Tým Black o víkendu vyrazil do Chodova s jasným cílem, konečně urvat první výhru v sezóně. To se jim povedlo a tak trenéři měli důvod ke spokojenosti, což potvrdil Filip Moravec.

"Tým Black se v Chodově dočkal první výhry v sezóně, což bude pro kluky doufám vzpruha k další práci. Od prvního turnaje sledujeme zlepšení v některých návycích, snad budeme v tomto trendu pokračovat i nadále."

Tým White zatím v letošní sezóně exceluje a potvrdil to i na domácím turnaji v Hale míčových sportů. Za velké podpory rodičů a fanoušků mladší žáci opět ukázali svou sílu.

"Whiti si na domácím turnaji vedli velmi dobře, jedinou kaňkou na celém turnaji byla velmi slabá efektivita v zakončení. Jinak se nám podařilo splnit všechny cíle, které jsme si vytyčili." hodnotil výkon druhého týmu trenér Filip Moravec

Výkony starších žákyň jdou nahoru

Starší žákyně se zlepšují zápas od zápasu, po prvním turnaji nyní vyrazili do Strakonic, kde je čekaly celkem čtyři těžká utkání. V tom prvním byly holky Katovicím vyrovnaným soupeřem, bohužel jim malý kousek k vítězství chyběl a tak si body neodnesly. Souboji se Slavií Plzeň dlouho kralovaly obě brankářky, jedinou úspěšnou střelkyní byla na karlovarské straně Karolína Nela Martínková. To Eliška Držíková v naší brance žádný pokus za svá záda nepropustila a vychytala tak pro svůj tým první body. Obrovské drama nabídlo utkání proti Rokycanům, ty se dostaly do dvoubrankového vedení a i přes drtivý tlak svěřenkyň Lukáše Grundlera se jim již povedlo pouze snížit. Na závěr programu si starší žákyně otevřely ve strakonické sportovní hale střelnici, když nasypaly do klece Mariánských Lázní deset gólů a zvítězily tak jasně 10:1. Celý turnaj tak zakončily s dvěma výhrami na svém kontě.

Přípravka zářila v Míčovce

Přípravka měla tento víkend na programu domácí turnaj v Hale míčových sportů, kde se představily tři naše týmy, které si vedly na výbornou. Nejvíce se dařilo celku Red, který vyhrál všech pět duelů a naprosto zaslouženě s vynikajícím skóre celý turnaj ovládl. Tým Black na turnaji sbíral především cenné zkušenosti a i když se jim povedlo ukořistit jen bod, tak výsledky byly několikrát velmi vyrovnané a jsou příslibem do dalších zápasů. Whiti provázely na turnaji výkony jako na houpačce, výhry střídaly prohry, vítězství bylo nakonec více, konkrétně tři a i oni tak mohli být s turnajem spokojeni.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');