DOPOLEDNÍ ZÁPAS V ÚSTÍ NÁM PŘINESL POUZE BOD

V pátek dopoledne A-tým vyrazil do Ústí, kde ho čekal druhý zápas s názvem SCHOOL MATCH v této sezóně.

Úvodní buly bylo naplánováno již na půl desátou a v úvodu to vypadalo, že to našim klukům příliš nevyhovuje, jako první se totiž dostali do vedení domácí hráči. Hurricani se postupně dostávali do tempa a odměnou za zvýšenou aktivitu jim bylo vyrovnání z hole Honzy Zavadila. Více se toho v první třetině nestalo a tak oba týmy odešly do kabina za nerozhodného stavu.

Ve druhé třetině bohužel pokračoval vývoj ve skóre stejně jako v první části. Ústí se několikrát dostalo do vedení a karlovarští tak stále pouze dotahovali. Klíčovou roli sehrál především náš druhý útok a především Dan Nicklas, který nejprve dvěma nahrávkami pomohl Honzovi Zavadilovi zkompletovat hattrick a poté se prosadil i sám. Domácí však překonali Dana Váradiho čtyřikrát a po dvou třetinách tedy svěřenci Petra Pánka jeden gól ztráceli.

Náš elitní útok dlouho narážel do připravené domácí obrany, nakonec se však probudil v pravou chvíli, kdy pět minut po začátku třetí třetiny vyrovnal na 5:5 Michal Klápa. Radost však netrvala dlouho, o pouhou půl minutu později totiž odešel pykat na trestnou lavici jeden z karlovarských obránců a Ústí početní výhodu využilo. I na tento gól naštěstí našli Hurricani odpověď, Matěj Korbel s Michalem Klápou skvěle využili přečíslení dva na jednoho. To byla zároveň poslední branka v základní hrací době a na řadu tak přišlo prodloužení.

Prodloužení dlouho vypadalo jako taková šachová partie, v samotném závěru se odhodlali trenéři ke hře bez brankáře a to se jim nakonec vymstilo, Ústí dokázalo skórovat přes celé hřiště do odkryté klece a odnesl si bod navíc.

A-tým si tedy připisuje třetí venkovní porážku v této sezóně. I přesto zůstávají dál na první místě, kde máme náskok pět bodů, naši pronásledovatelé však mají odehráno o zápas méně. Z prohry se musí kluci rychle oklepat, protože je již příští týden čeká šlágr na palubovce Kladna.

Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: "Od nás dnes výkon plný chyb, které soupeř trestal. V utkání padlo mnoho gólů, takže si mladí fanoušci přišli na své. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas. PS: 9:30 je vražedný čas."

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6p
12. Jan Peška, 22. Dominik Beneš, 34. Jiří Dolejší, 34. Jan Peška, 35. Václav Vavruška, 47. Dan Semerád, 65. Dominik Beneš - 13. Jan Zavadil, 27. Jan Zavadil, 35. Jan Zavadil, 40. Daniel Nicklas, 45. Michal Klápa, 56. Michal Klápa; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 587; zásahy brankářů: Marek Netopilík 20 - Daniel Váradi 14; po třetinách: 1:1, 4:3, 1:2, 1:0;

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');