Přijďte podpořit AČKO!

pátek 16. 11. | 20:00

Florbal Exelsior HAVÍŘOV

DOMÁCÍ VÝHRU PROTI HAVÍŘOVU HODNOTÍ MICHAL STRACHOTA

V sobotu dvacátého října odehrálo naše mužstvo duel proti TJ Slovan Havířov. První třetinu měli karlovarští takřka pod kontrolou, ovládli ji 4:1. Druhá třetina se jim ale příliš nepovedla a hosté snížili na 5:3. Na začátku závěrečného dějství havířovští dokonce i srovnali stav na 5:5, domácí se ale vzepřeli a nakonec bitvu ovládli 8:5.

Jak byste shrnul dnešní zápas?

Těžce. Měli jsme do něj dobrý vstup, pak jsme ale moc polevili, přizpůsobili jsme se hře soupeře. Naštěstí to pro nás dobře dopadlo a jsme moc rádi za výsledek.

V prvním dějství jste dominovali, poté už ale tolik nedařilo, nevíte proč?

První třetina moc povedená. Ta druhá byla už bohužel méně, s tím souvisí i tragický začátek třetí třetiny. Poté se nám do zápasu vracelo těžce.

Dnes jste nabral tři body a patříte k bodovým lídrům hurikánů, vnímáte třeba i při zápase?

Ani ne, já si hraji svou hru. Vždy to přihraji Michalu Klápovi a ten většinou skóruje.

Jde vidět, že si spolu hodně rozumíte...

Známe se hodně dlouho, jsme velcí přátelé. Na hřišti víme, co jeden od druhého máme čekat a sedí nám to skvěle.

Co byste řekl k dnešnímu výkonu Václava Zavadila?

Podle mě chytal výborně, za góly, které dostal, ani nemohl. Možná mohl chytit něco navíc, ale na druhou stranu předvedl spoustu výborných zákroků.