DO KARLOVÝCH VARŮ V SOBOTU PŘIJEDE SLOVAN HAVÍŘOV

 Minulý týden to na Kladně nevyšlo, není však čas se tím zaobírat, protože již v sobotu pokračuje 1.liga dalším zápasem. Do Haly míčových sportů tentokrát přijede soupeř až z druhého konce republiky TJ Slovan Havířov. 

Havířov letos nastupuje v 1.lize druhým rokem. Tým před sezónou opustila hlavní útočná síla Petr Skácel, který přestoupil do Petrovic a ofenziva Havířova, díky tomu přišla o borce, který v minulé sezóně zaznamenal 69 bodů. Týmu pod vedením hrajícího trenéra Matěje Smetáka se zatím vstup do nového ročníku úplně nevydařil. První výhru zaznamenal až minulý víkend, kdy v osmém kole porazil Náchod vysoko 12:3 a trochu si tak zlepšil bilanci vstřelených branek, která jinak patřila k nejhorším v lize. Díky jedné výhře se Havířov odpoutal od posledního místa a aktuálně drží se ziskem čtyř bodů jedenácté místo.

To karlovarští svůj poslední zápas na Kladně nezvládli a ukázali, že na tohoto soupeře se jim letos nedaří. Tým trenéra Petra Pánka srazila především častá vyloučení, na která si hráči budou muset v sobotu dávat pozor.

Poslední dva domácí duely jsme vyhráli a ukázali, že i doma hrát umíme. Proto neváhejte a přijďte podpořit našemu Áčku k dalším důležitým bodům. Začínáme ve 14:00 a vstup je jako již tradičně zdarma.

Sobota 20.10.2018

HMS Karlovy Vary

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov

 

 

LUKÁŠ KORBEL

DO KARLOVÝCH VARŮ V SOBOTU PŘIJEDE SLOVAN HAVÍŘOV

Partneři