DO VARŮ DORAZILO DALŠÍ FLORBALOVÉ ESO

Před dvěma týdny, nás navštívil reprezentant Milan Tomašík. V pátek v rámci akce "O pohár Ludwiga Mosera" přijel účastník švédské Superligy za Pixbo a nynější extraligový hráč pražského Chodova a reprezentace ČR Patrik Dóža.

 

"Paddy se asi hodinu věnoval klukům v tělocvičně ve Dvorech na akci Mosera. Předvedl jim střelbu a pak si s nimi i zahrál. Je zraněný, takže ho to trošku limitovalo, ale vyšel nám ve všem vstříc. Následně jsme měli pracovní schůzku s obědem a potom už pospíchal na reprezentační sraz do Turnova" popsal návštěvu Patrik Horák.

 

Akce sklárny Moser ve dvorech nebyla náhodná. Každý rok zde pořádá Moser pro své zaměstnance a rodinné příslušníky sportovní a kulturní den. Letos byli Hurricani pozváni na prezentaci florbalu a sestavení fotbalového družstva v prestižním turnaji "O pohár Ludwiga Mosera".


"Když jsem o tom klukům řekl, byli nadšeni, že si mohou zpestřit letní přípravu fotbálkem. Poskládali sedmičlenné družstvo i s brankářem, vyhráli skupinu a dokráčeli až pro prestižní pohár. Měli za úkol pohár vrátit do Karlových Varů, což se jim podařilo. Automaticky jsme jako vítěz byli pozváni na příští ročník", hodnotil turnaj trenér mužů Míra Závora. "Moser se o kluky dobře postaral, zajistil pitný režim i stravu na celý den. Celé to měli hezky zorganizované, bylo to pěkné sportovně-kulturní prostředí" dodal na závěr Závora.

 

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen náš Daniel Macek.

 

VÍTĚZNÁ SESTAVA HURRICANU VE FOTBALOVÉM TURNAJI:
Petr Gasparik
Jan Hejl
Jakub Novák
Tomáš Oliverius
Daniel Macek
Matyáš Kalina
Jan Mazanec

 

 

 

PATRIK DÓŽA

DO VARŮ DORAZILO DALŠÍ FLORBALOVÉ ESO

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');