DO BOJE JDOU ČTYŘI KATEGORIE, JUNIOŘI A ELÉVOVÉ DOMA

Junioři počtvrté s Kladnem

Základní část 1.ligy juniorů se pomalu chýlí ke konci a týmy se snaží probojovat do elitní šestky, která zajišťuje postup do play off. Jinak tomu není ani u naší juniorky. Kluci zatím drží páté postupové místo, zezadu se však na ně tlačí další soupeři. K udržení by naši borci potřebovali získat již tuto sobotu nějaké ty bodíky. V Hale míčových sportů se letos již počtvrté utkají s Kladnem. Kanonýři jsou zatím na druhém místě a bezpečně míří do vyřazovacích bojů. Hurricani s nimi mají zatím zápornou bilanci, naposledy je však dokázali přehrát a ukázali tak, že když podají koncentrovaný výkon mohou se měřit s těmi nejlepšími. Zajímavostí je, že zatímco juniorské Kladno míří do Varů, tak naše áčko jede ve stejný den právě na palubovku soupeře ze středu Čech. Prakticky ve stejný čas, tedy oba týmy čeká stejný soupeř. Pokud se tedy nechystáte na výjezd, určitě přijďte podpořit juniory.

Sobota 18. 1. 2020

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karovy Vary - Kanonýři Kladno

Dorost jede do Prahy

Dorost se poslední dobou výrazně zlepšuje, a i přesto, že se jim kolikrát nepodaří bodovat, tak výkony nejsou špatné. Nyní bude mít možnost zlepšující se formu potvrdit, v sobotu se chystá do Prahy. Prvním soupeřem party Fandy Novohradského bude Litvínov. S tím kluci letos bohužel jednou padli, nyní je ideální čas mu porážku oplatit. Druhým soupeřem budou Prague Tigers.

Rozpis zápasů (SH Čakovice)

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary - SK Bivoj Litvínov

14:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Prague Tigers

Elévové v neděli doma

Sobota bude patřit v Míčovce juniorům, v neděli pak na ně naváží elévové. Turnaj startuje v 16:00 a v akci budou čtyři naše týmy. Pokud budete mít čas a chuť přijďte naše hráče a hráčky podpořit.

Rozpis zápasů (HMS Karlovy Vary)

Oba týmy starších žáků se chystají do Šťáhlav

Tým Black starších žáků se bohužel propadl na minulém turnaji do druhého výkonnostního koše a v sobotu ve Šťáhlavech budou bojovat o návrat mezi elitu. Jejich plány se jim bude snažit překazit Sokolov, Florbalová škola Plzeň a Klatovy.

Rozpis zápasů (SH Šťáhlavy)

9:50 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbal Sokolov

11:30 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Florbalová škola Plzeň oranžoví

12:20 FB Hurrican Karlovy Vary Black - Sport Club Klatovy

O den později jede na stejné místo v rámci třetího koše také tým White.

Rozpis zápasů (SH Šťáhlavy)

9:50 FB Hurrican Karlovy Vary White - FBC Rokycany

10:40 FB Hurrican Karlovy Vary White - GO-GO Horšovský Týn

13:10 FB Hurrican Karlovy Vary White - TJ Tlučná

 

LUKÁŠ KORBEL

DO BOJE JDOU ČTYŘI KATEGORIE, JUNIOŘI A ELÉVOVÉ DOMA

Partneři