DALŠÍ BODY PRO HURRICANKY JSOU DOMA

V sobotu 14. 3. odehrály Hurricanky další kolo v plzeňské Bohemia lize a opět se jim dařilo. Ze dvou zápasů si domů odvezli krásné tři body a díky tomu jsou o kousek blíže k prvnímu místu tabulky.

 

Hurricanky Karlovy Vary – Nukleární ovce 1:1

Do tohoto zápasu děvčata nevstoupila moc dobře. V prvním poločase dostali první gól a tím se dostala do psychického tlaku. První polovinu hrála v trochu jiné sestavě než obvykle. Trenér Petr Šuchman zkusil trochu jinou taktiku a šetřil si dvě hráčky základní sestavy na druhý poločas a na daleko důležitější zápas proti Horšovskému Týnu. Do druhé poloviny už Dominika Klímová a Gabriela Vaníčková nastoupily. V závěru tohoto zápasu vstřelila Kateřina Pisárová po skvělé akci vyrovnávací gól a tento stav se udržel až do konce.

 

Hurricanky Karlovy Vary – Horšovský Týn 5:3

V druhém zápase se holky utkaly s dosud neporaženým soupeřem. Tuto dlouhou sérii výher se jim však podařilo prolomit a vítězstvím nad nejtěžším soupeřem si vybojovaly další body, které jim dodaly sebevědomí do boje o první místo v tabulce soutěže. V tomto zápase se jim skvěle dařilo! Na začátku utkání sice dostali prví gól, ale v dalších minutách už soupeře tzv. „nepustili ke slovu“.

Sestava pro oba zápasy: Barbora Buchtelová, Kateřina Pisárová, Andrea Lenková, Nikola Šachová, Dominika Klímová, Adriana Grubnerová, Kristýna Trnková, Denisa Marešová, Gabriela Vaníčková.

GABRIELA VANÍČKOVÁ

  

 

 

TABULKA

 

 

 

DALŠÍ BODY PRO HURRICANKY JSOU DOMA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');