DÍVKY SI NEVEDLY V MUŽSKÉ LIZE AFPL VŮBEC ŠPATNĚ

V neděli 19. října děvčata odehrála tři utkání v Březové u Sokolova v mužské soutěži AFPL. I přes tři prohry se nemusí stydět. Dívky bojovaly, ale na výhru to nestačilo.

Hurricanky - Fbc Sharks Cheb 2:4

První zápas začal v ranních hodinách, kde byla znát ospalost obou týmů. Zápas byl vyrovnaný, ale Cheb dokázal proměnit více šancí. První branku vstřelila Gabriela Vaníčková, asistence Dominika Klímová. Druhou branku vstřelila Kristýna Trnková, asistence Barbora Buchtelová.

TJ Plamen Chodov-Hurricanky 5:3

Ve druhém zápase mohly Hurricanky vybojovat tři body. Chodov celé utkání zaspal, nechybělo mnoho a chodovští mohli odejít z tohoto zápasu bez bodu. Chodov vstřelil pár náhodných gólů, na které Hurricanky nedokázaly odpovědět. Dívky měly hodně šancí na otočení zápasu, ale chybělo štěstíčko v koncovce. Chodov se do poslední minuty strachoval o konečný výsledek.

Branky a asistence KV: Gabriela Vaníčková (Dominika Klímová), Andrea Lenková (Kateřina Pisárová), Dominika Klímová (Gabriela Vaníčková).

Hurricanky-FlC Fast Ball 1:7

Toto utkání nebylo pro diváky příliš atraktivní. Na soupeři šlo poznat, že je nováček a pravidla moc neznal. Bohužel pro Hurricanky rozhodčí tyto fauly nepískal a soupeř byl ve výhodě. Jedinou branku Varů vstřelila Kateřina Pisárová bez asistence.

 

Sestava Hurricanky Karlovy Vary: Buchtelová, Šťastná – Šachová, Marešová, Trnková – Klímová, Vaníčková, Lenková, Pisárová, Matoušková, Grubnerová, Manlíková.

 

Další turnaj Hurricanky sehrají již ve své hlavní ženské soutěži BLMF.
V Plzni si 26. října zahrají proti SKMG Staňkov a IBK Pändy. Snad si spraví chuť a vybojují nějaké body.

Dominika Klímová

DÍVKY SI NEVEDLY V MUŽSKÉ LIZE AFPL VŮBEC ŠPATNĚ

Partneři