Přijďte podpořit AČKO!

pátek 25. 1. | 20:00

Florbal Primátor NÁCHOD

A-TÝM POKRAČUJE V CESTĚ DO PLAY OFF SOUBOJEM S BRNEM

Po utkání s Petrovicemi čeká A-tým souboj s celkem, který je zatím na hraně postupu do play off. Tím týmem Hattrick Brno. Po loňské sezóně, kdy bojovalo o Superligu, letos Brno zatím tápe. V aktuální tabulce mu patří až jedenácté místo a jeho ztráta na play off narostla již na osm bodů. Největší slabinou týmu trenéra Marka Fialy je rozhodně špatná produktivita. S výjimkou posledních Svitav nikdo nedal méně branek. Nejlepšími střelci je dvojice Marek Fuchs a Martin Nagy, hostující ze superligových Otrokovic. 

Karlovarský celek patří, co se týče vstřelených branek, do prvoligového průměru. V posledních zápasech stála produktivita celého týmu na dvojici Míra Šnajdr a Michal Klápa, kteří v zápase s Petrovicemi vstřelili pět branek. Uvidíme, kolikrát se jim podaří překonat brněnského gólmana Filipa Kejíka, který patří mezi nejlepší brankáře 1.ligy.      I Hurricani však mají ve svém brankovišti velkou oporu, kterou je Dan Váradi a na svého gólmana jistě bude trenér Pánek sázet i tentokrát.

První vzájemný duel dopadl lépe pro karlovarské hráče, kteří po výhře 8:7 v prodloužení brali dva body. Doufejme, že i tentokrát budou úspěšnější naši muži a ve vyrovnaném boji o play off si připíší další důležité body.

 

Neděle 28.1.2018

VUT CESA Brno 1

16:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno – FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

A-TÝM POKRAČUJE V CESTĚ DO PLAY OFF SOUBOJEM S BRNEM

Partneři