CESTU JSME SI NAŠLI, HURRICANI MAKAJÍ I V PŘESTÁVCE

Původně plánovaná čtrnáctidenní pauza se nám trochu protahuje, od posledního soutěžního zápasu je to aktuálně dvaadvacet dní a bohužel to vypadá, že si na společná setkání na palubovkách florbalových hal budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat. Trenéři tak hledají náhradní možnosti, jak udržet své svěřence v kondici, tak aby byli na restart soutěží maximálně připraveni.

Členská sekce

Od září se nám naplno rozběhla členská sekce a asi nikdo netušil, jak moc využívaná v následujících týdnech bude. Přes členskou sekci komunikují hráči se svými trenéry, dostávají od nich individuální tréninkové plány a další informace spojené s možnými aktivitami v této nelehké době.

Online tréninky

Především v první vlně byly napříč sporty oblíbené online tréninky, no a my jsme je rozběhli nyní. Každý týden se koná florbalový trénink, který je otevřen pro všechny hráče nevýkonnostních kategorií. Jsme rádi, že se do nich zapojili i hráči našich partnerských oddílů MDDM Ostrov, TJ Plamen Chodov a TJ Batesta Chodov. Tréninková jednotka se skládá ze dvou částí, v té první se vždy jeden z hráčů karlovarského A-týmu zaměřuje na rozvoj individuálních dovedností, především práce s florbalkou, v té druhé pak hráči pod vedením některého z našich trenérů rozvíjí své pohybové dovednosti. O tréninky je zatím velký zájem a my doufáme, že to tak bude i nadále.

Geocaching

 No a abychom neseděli stále jen doma, tak za dalším super zážitkem vyrazíme ven. Jde o populární hru geocaching, v překladu jde o hledání takzvaných kešek. V okolí Karlových Varů jsme připravili tři okruhy, kde na všechny hledače čekají schované kešky, které musejí podle GPS souřadnic najít a poté nám poslat fotku. Tento projekt se setkal hned od úvodu s velkým ohlasem a proto jsme se rozhodli ho rozšířit i do Ostrova a Chodova. A kdo ví, možná se budete moc brzy těšit i na další trasy v Karlových Varech. Veškeré informace najdete v členské sekci. 

Mapu cachek si můžete prohlédnout zde: MAPA

Běžecká výzva VARYFamily

Posilovny zavřené, bazény a haly také. Moc možností jak si zlepšit svou fyzickou kondici tak není. Pro ty, kterým už pohyb chybí, tu máme další výzvu a to o nejpilnějšího běžce. Soutěž nemá žádné omezení a je určena pro všechny, kdo rádi běhají, pravidla jsou jasná, uběhnout za měsíc co nejvíce kilometrů. Tabulka se již začíná rozrůstat a první kilometry naskakují, tak se zapojte i vy. K připojení do běžecké výzvy potřebujete mít nainstalovanou aplikaci Endomondo. 

Odkaz pro připojení najdete zde: BĚŽECKÁ VÝZVA

Floorball Challenge

Dalším projektem navazujeme na jarní hru „Chci se stát borcem“. Pro nynější soutěž jsme ve velké míře použili staré cviky, případně doplnili několika novými. Pravidla jsou tentokrát trochu pozměněna, v každé sérii je několik cviků a dokud hráč nesplní daný cvik nedostane se na další. Pokud ho zvládnou, získají odznak dle splněné úrovně. Zlepšovat se mohou i v již splněném úkolu, až do doby než získají diamantový odznak.

1. ÚKOL: HOKEJOVÝ DRIBLINK 
2. ÚKOL: ZVEDNUTÍ MÍČKU NA ČEPEL 
3. ÚKOL: OSMIČKY KOLEM KUŽELŮ

Rozvoj klubu

Na závěr je potřeba zmínit, že chod klubu ani karanténa nezastavila. My pro vás v současnosti monitorujeme situaci, tak abychom byli v případě uvolnění opatření připraveni vrátit se k tréninkům a zápasům. Dále se pak zaměřujeme na další, celkový rozvoj klubu a věnujeme se přípravě našich dlouhodobých projektů a akcí, na což často není v plném vytížení tolik času.

Na závěr nezbývá než doufat, že se situace co nejdříve obrátí k lepšímu a my se opět sejdeme k tréninkům a zápasům. Tak se držte, sportujte, jak nám pravidla dovolují a brzy se snad uvidíme.

 

 

 

 

CESTU JSME SI NAŠLI, HURRICANI MAKAJÍ I V PŘESTÁVCE

Partneři