A-TÝM VE ČTVRTEK VYZVE ČTVRTÝ START98 PRAHA

A-tým zatím válí, o víkendu si doma proti Gullivers Brno připsal již pátou výhru v řadě a nadále vede bez ztráty bodu 1.ligu. Dalším soupeřem, který bude chtít našim hráčům sérii překazit bude netradičně ve čtvrtek Start98 Praha-Kunratice.

Start se v loňské sezóně nedostal těsně do play off. Do té letošní nastoupil skvěle, když se dokázal oklepat z první porážky s Jaroměří a v dalších čtyřech zápasech již získal plný počet bodů. To ho katapultovalo na čtvrté místo, že kterého má pouze tříbodovou ztrátu na karlovarský celek. Pražský tým letos zatím hodně těží ze spolupráce se superligovým Chodovem, který posílá do Startu své talentované hráče. S je to vidět i při pohledu do statistik. V první pětce týmového bodování jsou hned tři borci, kteří mají vyřízeny střídavé starty právě z Chodova.

Když se podíváme na naší stranu, tak v týmu panuje velmi dobrá atmosféra, hráči se vezou na vítězné vlně. Dobré výsledky se promítají i do individuálních statistik, Michal Klápa se po posledním zápase dostal do čela kanadského bodování 1.ligy. V popředí statistik se drží rovněž oba naši brankáři. V loňské sezóně Váša Zavadil dokonce vychytal proti svému bývalému týmu čisté konto a určitě by se nikdo nezlobil, kdyby něco podobného zopakoval i nyní. 

Čtvrtek 10.10.2019

SH ZŠ Kunratice

19:00 FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FB Hurrican Karlovy Vary

 

 

LUKÁŠ KORBEL

A-TÝM VE ČTVRTEK VYZVE ČTVRTÝ START98 PRAHA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');