sobota 20. 10. | 14:00

TJ Slovan HAVÍŘOV

A-TÝM SCHYTAL OD BLACK ANGELS VYSOKOU PORÁŽKU

V sobotu v podvečer napsala své další pokračování 1.liga mužů. Do Karlových Varů tentokrát zavítal jeden z adeptů na postup, pražští Black Angels.

Úvod zápasu byl od obou týmů opatrný, na první branku se čekalo do třinácté minuty a jak to tak letos bývá prosadili se hosté. Poprvé se o slovo přihlásila dvojice Jakubů Renčín a Boček. Oba hráči si v zápase připsali pět bodů. O vyrovnání se postaral pro změnu nejproduktivnější karlovarský hráč Michal Strachota. Neuběhly ani tři minuty a domácí už vedli, Michal Klápa vypálil a těsně před gólmanem změnil jemnou tečí směr balónku Míra Šnajdr.

Nástup do druhé třetiny byl pro karlovarské jak scéna z nějakého hororu. Během třech minut inkasovali třikrát a z vedení rázem byla dvoubranková ztráta. Domácí byli jako opaření a vůbec na to nedokázali reagovat. Naproti tomu Blaci byli při chuti a do konce prostřední části překonali Váradiho ještě jednou.

Ve třetí třetině rozjetý soupeř zasadil ještě čtyři tvrdé ráno do otevřené karlovarské defenzivy. Domácí už se zmohli na pouze malou úpravu skóre. Na 3:9 snižoval po individuální akci skvěle hrající kapitán Míra Šnajdr.

A-týmu se tedy ani druhý domácí zápas nepovedl a s Black Angels schytali krutý debakl. Zatím to vypadá, že naši hráči mají největší problém se střílením branek. O nápravu se budou pokoušet příští týden, kdy nejprve v pátek jedou do Náchoda a poté v neděli hrají doma s Chomutovem.

Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: "Dnes se nám dařilo plnit pokyny pouze v první třetině, poté nás soupeř přehrál ve všech herních činostech a zaslouženě zvítězil. Snažili jsme se nahradit herní pohodu nasazením, bohužel to nestačilo. Chceme moc poděkovat skvělým divákům a zkusím se jim omluvit domácím zápasem s Chomutovem. Děkuji soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů"

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 3:9
16. Michal Strachota, 19. Miroslav Šnajdr, 46. Miroslav Šnajdr - 13. Jakub Boček, 21. Jakub Renčín, 22. Jan Hněvkovský, 23. Jan Hněvkovský, 36. Jakub Boček, 43. Jakub Renčín, 44. Jakub Hromada, 51. Jakub Renčín, 57. Jakub Boček; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 222; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Daniel Körber 33; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:4;