A-TÝM ČEKÁ DVOJZÁPAS NA DRUHÉM KONCI REPUBLIKY

Vánoce jsou dávno pryč a již tento víkend se rozběhne druhá fáze prvoligové sezóny, která vyvrcholí jak jinak než play off. 

Náš A-tým již v pátek vyráží na přes 500 kilometrů dlouhý trip, na kterém ho čekají dva zápasy.

Nejprve se v pátek večer karlovarští hráči střetnou s Florbalem Havířov. Havířov každoročně patří mezi největší favority, což potvrzuje i v letošní sezóně. Aktuálně našemu soupeři patří páté místo, o bod za třetím Ústím a dva před našimi borci. V pátek to tedy bude souboj dvou sousedů v tabulce. První letošní měření sil dopadlo lépe pro Hurricany, kteří doma zvítězili jasně 9:4. Havířov je však na své palubovce hodně silný, když ještě neztratil ani bod. 

Pátek 11.1.2019

MSH Havířov

20:00 Florbal Exelsior Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary

Ani ne o čtyřiadvacet hodin později čeká muže druhý náročný duel. Tentokrát proti MVIL Ostrava. Ostrava se po loňském semifinále trápí a zatím to vypadá, že tentokrát do play off ani neprojde. Na osmé České Budějovice ztrácí již třináct bodů, což se jim bude stahovat velmi těžko. Ostravský celek sráží především mizerná koncovka, ze všech celků 1.ligy jen Náchod vstřelil méně branek. Když se oba soupeři potkali naposledy byla z toho jednoznačná výhru našeho áčka v poměru 11:6 a určitě by se nezlobili, kdyby se podobný průběh opakoval.

Sobota 12.1.2019

ČPP Aréna Ostrava

15:00 1.MVIL Ostrava WOOW - FB Hurrican Karlovy Vary

Svěřenci Petra Pánka se díky pauze o minulém víkendu propadli až na sedmou pozici a musejí tedy zabrat pokud se chtějí dostat do elitní čtyřky, která zajišťuje výběr soupeře pro play off. Základním klíčem k úspěchu bude bojovný výkon po celých šedesát minut, jelikož zápasy se silnými Black Angels nebo Hattrickem Brno jsme ztratili až v samostném závěru.

A-TÝM ČEKÁ DVOJZÁPAS NA DRUHÉM KONCI REPUBLIKY

Partneři