ÁČKO ZAHÁJÍ NOVÝ ROK VÝJEZDEM DO ROŽNOVA

Teprve včera jsme přivítali nový rok 2020, no a již v sobotu do něj vstoupí naše áčko prvním letošním utkáním. A pořádně se projede, kluky totiž čeká jeden z nejdelších výjezdů sezóny, až do Rožnova pod Radhoštěm.

Rožnov, coby nováček soutěže se dlouho aklimatizoval na vyšší tempo druhé nejvyšší soutěže. Body příliš nesbíral, díky čemuž musel zkousnout poslední místo v tabulce. V posledních pět utkáních však forma celku ze Zlínského kraje začala stoupat. Do svých statistik si zapsal skalpy Startu a Znojma, ostatní zápasy navíc prohráli pouze o gól a v minulém kole málem sebral body brněnským Buldokům. Díky vítězstvím se Rožnov posunul na třinácté místo, na dvanáctý Slovan Havířov navíc ztrácí pouze bod. Nejproduktivnějším hráčem je s třiadvaceti body Josef Viktořík. Rožnov pak vede ještě v jedné statistice a to jsou trestné minuty, nikdo z prvoligových celků jich nedostal více.

Naši borci se vezou na vítězné vlně, proti Startu před Vánoci přidali již sedmou výhru v řadě, díky tomu stále pevně drží prvoligový trůn. V posledních zápasech se začíná velmi bodově prosazovat jedna z našich posledních akvizic Tomáš Nushart, který tak ukazuje, že bude určitě platnou posilou. Uvidíme, zda nějaké body přidá i tentokrát. Mezi svátky si kluci připsali cenný skalp, když přehráli účastníka Superligy Black Angels, do zápasu po zranění zasáhl i Dan Váradi, který by tak měl vyrazit i do Rožnova.

Když se oba soupeři potkali poprvé byla z toho kanonáda v podání našich borců, kteří zvítězili vysoko 14:2. Pevně věříme, že kluci potvrdí roli favorita a nepřipustí žádné zbytečné zaváhání.

Sobota 4. 1. 2020

SH SŠIEŘ Rožnov p. R

18:00  1.FBK Rožnov p/R - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

ÁČKO ZAHÁJÍ NOVÝ ROK VÝJEZDEM DO ROŽNOVA

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');