Přijďte podpořit AČKO!

sobota 16. 2. | 19:00

FAT PIPE Start98 PRAHA - Kunratice

V PRAZE A-TÝM TĚŽCE DOTAHOVAL, NA BODY TO NESTAČILO

Play off je za dveřmi a naši muži bojují o každý bod, aby se udrželi v elitní osmičce. Tentokrát zavítali na horkou půdu pražských Black Angels.

Největší zbraní Black Angels jsou góly. To hurricani poznali už po minutě a půl zápasu, kdy se Black Angels dostal do vedení. Poté přišla série oslabení a soupeř se dostával do dalších šancí. I přes snížení Klápy a Černého dopadla první třetina tragicky. Šest gólů po první třetině v naší síti vypadalo už beznadějně.

Gól kapitána Černého na začátku druhé třetiny vypadal nadějně, ale pak zase úřadoval soupeř. V polovině zápasu byl stav 8:3! Do konce třetiny korigoval výsledek ještě Klápa jedním gólem.

Do třetí třetiny skočili hurricani jako do té druhé. Po dvaceti vteřinách snižoval Šnajdr na 8:5. Svůj hattrick dokonal Klápa a už bylo zase o co hrát. Hurricani, jak je jejich zvykem, začali drtit soupeře a když necelé tři minuty před koncem snížil Novotný na rozdíl jediného gólu, vypadalo to znovu na klasický karlovarský obrat. Ale tentokrát to nevyšlo a z Prahy si vezeme nula bodů.

Komentář hostujícího trenéra Petra Pánka: "Dnešní utkání se hodnotí těžce. Opět jsme neproměňovali velké příležitosti, včetně přesilovek, které nás stáli utkání. Od stavu 6:2 bylo na hřišti jenom moje družstvo a za to klukům chci poděkovat. Děkuji soupeři a divákům."

Stále však držíme postupové místo do play off ve svých rukou. Tabulka je velice vyrovnaná. V neděli nás čekají předposlední Svitavy. Ale pozor, mají formu, poslední dva zápasy vyhráli a nedají to zadarmo. Domácí zápas je naplánován na neděli 18.2. od 14:00 v HMS.

 

 

 

 

 

V PRAZE A-TÝM TĚŽCE DOTAHOVAL, NA BODY TO NESTAČILO

Partneři