ÁČKO PO ROCE OPĚT ZMĚŘÍ SÍLY SE SUPERLIGOVOU SPARTOU

Příprava na novou sezónu je v plném proudu, již v úterý jede A-tým opět do Prahy, kde sehraje druhý zápas v rámci vrcholové části Poháru Českého florbalu. Stejně jako v loňském ročníku kluky čeká Sparta.

Sparta se po pár slabších sezónách výrazně zvedla a aktuálně patří mezi top 4 nejlepší týmy u nás. V předčasně ukončené sezóně obsadila v základní části čtvrté místo a o rok dříve si na krk její hráči pověsili bronzové medaile. Trenér Ondřej Kašpárek se může opřít o dobře namixovaný tým, kde se objevují jak zkušení borci jako Milan Garčar, Radim Křenek nebo reprezentační gólman a karlovarský odchovanec Martin Beneš, tak i dravé mladí v čele s Jakubem Kolstrunkem a Josefem Juhou. Před letošní sezónu Sparta svou ofenzivní sílu ještě vylepšila příchodem dalšího reprezentanta Mikuláše Krbce z Chodova. Karlovarští fanoušci si možná vzpomenou na hráče jako Lukáš Ujhelyi nebo Matěj Pruner, kteří v několika zápasech oblékli dres s hurikánem na prsou. ACEMA vstoupila do poháru výhrou nad Ústím 5:1, nyní tedy bude chtít udělat další krok k postupu a třeba si ho i zajistit.

Hurricani budou chtít napravit debakl s Chodovem, trochu rozveselit své fanoušky a ukázat, že se mohou měřit i s elitními týmy. O víkendu kluci absolvovali herní soustředění, kde se věnovali především nácviku herních situací. Speciální bude zápas pro Dana Kalaše s Davidem Čermákem. Oba k nám přišli právě ze Sparty. Naši hráči jistě budou chtít zopakovat loňský výkon, kdy dokázali zvítězit jasně 9:4. 

Věříme, že i tentokrát vyrazíte kluky podpořit a dotlačíte je k případné výhře. Pokud budete do Prahy vyrážet, tak si nezapomeňte roušku, bez ní nebudete do haly vpušteni.

Úterý 18. 8. 2020

UNYP Arena

19:00 ACEMA Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary

 

LUKÁŠ KORBEL

 

ÁČKO PO ROCE OPĚT ZMĚŘÍ SÍLY SE SUPERLIGOVOU SPARTOU

Partneři