ÁČKO PŘIVÍTÁ V MÍČOVCE EX-SUPERLIGOVÉ ZNOJMO

Základní část 1.ligy se pomalu a jistě chýlí ke konci a týmy počítají každý bod, aby si zajistili co nejlepší výchozí pozici vzhledem k vyřazovacím bojům. V sobotu se s jedním takovým soupeřem utkáme a bude jím Znojmo.

Znojmo je staronový účastník 1.ligy, v loňské sezóně totiž nastupovalo v nejvyšší soutěži, čili Superlize. Celek z Jihomoravského kraje začal letošní ročník dobře, kdy se mu dařilo pravidelně bodovat a držet se v popředí tabulky. Od dvanáctého kola však přišla krize, kdy tým trenéra Šťasty vyhrál pouze dva z jedenácti duelů, což ho vyřadilo z bojů o elitní čtyřku a ve zbývajícím průběhu bude mít ještě co dělat, aby ubojoval alespoň šesté místo, které zajišťuje přímý postup. Na něj ve velmi vyrovnaném středu tabulky ztrácí z devátého místa jediný bod. O příval branek se v tomto týmu stará především Tomáš Kucharič, nejlepší střelec a zároveň i nejproduktivnější hráč soutěže. Na čele má stejný počet bodů jako karlovarské duo Michala Klápa a Michal Strachota. Můžete se těšit na pěkně ofenzivní souboj.

Na rozdíl od Znojma Hurricani odehráli minulý víkend pouze jeden duel, v pátek v Míčovce přehráli Chomutov. I čtyři kola před koncem stále drží první místo, bodově se na nás sice po výhře v prodloužení nad Petrovicemi dotáhli Bulldogs Brno. Ti si však již utkání 23.kolo předehráli, což znamená, že si v případě výhry vezmeme náskok zpět a navíc ho můžeme i o bod navýšit. K tomu bude určitě potřeba i pořádná fanouškovská podpora, která je na všech domácích utkáních skvělá a i díky ní jsme ještě na své palubovce neztratili ani bod a určitě by nebylo od věci sérii neporazitelnosti udržet.

Nečeká nás však nic jednoduchého, právě Znojmo je totiž jedním ze dvou soupeřů, kteří nás dokázali porazit v základní hrací době. V jedenáctém kole nás tehdy přetlačilo těsně 6:5. Na body tenkrát nestačil ani hattrick Kuby Pechy. Uvidíme, komu se bude dařit tentokrát a zda si připíšeme jubilejní dvacátou výhru v sezóně. Úvodní buly padne tentokrát již ve 14 hodin, tak si dejte něco dobrého k obědu a přijďte se podívat na parádní florbal.

Sobota 1. 2. 2020

HMS Karlovy Vary

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo Laufen CZ

 

LUKÁŠ KORBEL

ÁČKO PŘIVÍTÁ V MÍČOVCE EX-SUPERLIGOVÉ ZNOJMO

Partneři

                                                    

 
   
                                                           

 

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');