ÁČKO HRAJE POPRVÉ DOMA, V POHÁRU PŘIVÍTÁ KANONÝRY KLADNO

Od posledního soutěžního utkání uběhlo již bezmála pět měsíců a již brzy se karlovarští fanoušci opět dočkají. V úterý totiž odehraje A-tým první ostrý zápas na domácí palubovce v sezóně 2018/2019. V rámci poháru České pojišťovny do Karlových Varů zavítají nám dobře známí Kanonýři z Kladna. 

Kladno je naším soupeřem v 1.lize mužů. Tým pod vedením Ondřeje Riebauera v loňské sezóně skončil v play off hned v prvním kole a před letošní sezónou sáhl k výraznému posílení kádru, do svého kádru přivedli ze Švýcarska Tomáše Nusharta, z Chodova pak pravděpodobně největší posilu, kterou je Miloš Tyl. Proti svému bývalému klubu se pak představí Jakub Černý a Matyáš Kalina.

Oba soupeři se utkali již v předsezónní přípravě, na pražském Czech Openu z toho byla výhra Hurricanů v poměru 4:1 a určitě by se nikdo nezlobil, kdyby se podobný výsledek opakoval. Jak Kladno, tak Karlovy Vary pak budou bojovat o první pohárovou výhru. Svou pouť touto soutěží totiž začali shodně porážkami, naši hráči nestačili na Spartu, kladenští florbalisté pak podlehli FBŠ Bohemians 9:1. 

Svěřenci Petra Pánka mají za sebou celkem úspěšnou předsezónní přípravu, kromě bronzového Czech Openu si například připsali remízu z dnes již superligovými Královskými Vinohrady a vypadá to, že se máme v sezóně na co těšit.

Jistě jste po prázdninách velmi nedočkaví, až znovu uvidíte naše borce v akci a proto určitě neváhejte a dorazte v úterý do Haly míčových sportů. Čekají na vás nejen staré známé opory z minulé sezóny jako Michal Klápa a Míra Šnajdr, ale i celá řada nových borců v čele s exsuperligisty Michalem Strachotou nebo Danem Kalašem.

 

Úterý 28.8.2018

Hala míčových sportů Karlovy Vary

20:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

 

LUKÁŠ KORBEL

ÁČKO HRAJE POPRVÉ DOMA, V POHÁRU PŘIVÍTÁ KANONÝRY KLADNO

Partneři