ÁČKO HÁJÍ DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST PROTI JAROMĚŘI

První polovina sezóny utekla jako voda a již tento víkend začíná ta druhá. V neděli zavítá do Haly míčových sportů Jaroměř.

Jaroměř je na prvoligové scéně, zatím si však počíná jako zkušený mazák. Na svém kontě má například i skalp silných týmů jako Ústí nad Labem a Bulldogs Brno. Aktuálně se tým trenéra Klapky pyšní skvělou formou, když vyhrál pět z posledních šesti utkání, což ho katapultovalo až na osmé místo. Jaroměř zatím nedává příliš branek, se svou produktivitou patří mezi nejhorší týmy soutěže. Podtrhl to i poslední zápas, který náš nedělní soupeř vyhrál 3:2 nad Gullivers Brno. Lídrem bodování je Dominik Emlar, který drží devátou pozici v kanadském bodování.

Karlovarské hráče výhra nad Brnem uklidnila, na prvním místě si znovu vytvořili tříbodový náskok. Naši borci budou vstupovat do zápasu s vědomím, že z domácí palubovky udělali zatím nedobytnou pevnost, kde neztratili ještě ani bod. Doufejme, že tato série bude pokračovat i po víkendu. 

V letošní sezóně jsme se s Jaroměří utkali hned ve druhém kole, kdy jsme proti natěšenému nováčkovi vydřeli výhru 5:2. Hrdinou zápasu byl tenkrát jaroměřský gólman, který dlouho deptal naše útočníky a nakonec zapsal osmačtyřicet úspěšných zákroků.

V tabulce jsme aktuálně první, doma se nám daří, to je myslím ideální pozvánka na nedělní večer do Míčovky, kde se bude hrát opravdu parádní florbal.

Neděle 1.12.2019

HMS Karlovy Vary

18:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř

 

LUKÁŠ KORBEL

ÁČKO HÁJÍ DOMÁCÍ NEPORAZITELNOST PROTI JAROMĚŘI

Partneři